Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie wykonywać żadnych innych czynności związanych z ogłoszeniami

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 20 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie możliwe będzie korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

ABYSS - Diana MR, masteringowa wersja przenośnych słuchawek planarnych (20.10.2023)

Do oferty marki Abyss dodano słuchawki Diana MR. Ich uniwersalność ma zaspokoić zarówno wymagania stawiane przez klientelę audiofilską jak i profesjonalistów używających słuchawek do pracy przy produkcji muzycznej i masteringu. Słuchawki są dostępne w sugerowanej cenie 15.500 zł (dystrybucja MIP).

Specjalnie dla tego modelu projektanci Abyss stworzyli nowe przetworniki planarne o unikalnej konstrukcji. Najnowsza, opatentowana ich wersja posiada szeroką i płaską charakterystykę częstotliwościową i fazową, a także ma niskie zniekształcenia harmoniczne w całym odtwarzanym paśmie.

Wszystkie elementy aluminiowej konstrukcji słuchawek wykonane są za pomocą precyzyjnych maszyn CNC w fabryce Abyss w Bufallo w stanie Nowy Jork. Według firmowego opisu Diana MR to najcieńsze i najlżejsze butikowe słuchawki tej klasy na świecie. Dostępne są trzy wersje wykończenia: dwie karbonowe i jedna w egzotycznym drewnie.

Nowa, ulepszona konstrukcja pałąka zapewnia większą elastyczność i lepsze dopasowanie ułożenia poduszek na głowie. Ponadto sam układ dopasowujący pałąk do wielkości głowy korzysta z układu magnesów, który nie posiada zużywających się części, co ma zapewnić pracę mechanizmu pałąka przez długie lata.

Do pełnego wykorzystania możliwości słuchawek zalecane są wzmacniacze wysokiej klasy, ale impedancja i czułość Diana MR pozwalają też na pracę ze zwykłymi odtwarzaczami czy przetwornikami przenośnymi.

Standardowo w zestawie dołączone jest wysokiej jakości etui transportowe oraz kabel marki JPS Labs o długości 1.5 metra. Kabel ten można nabyć także w innych długościach oraz z różnymi wtyczkami, do wyboru: 4-stykowy XLR, 4,4 mm, 6,3 mm oraz 3,5 mm.

Dane techniczne Abyss Diana MR:

[zdjęcie słuchawek Abyss Diana MR]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Aby przekazać swoje uwagi do redakcji proszę
Copyright © 1991-2024 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl