Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie wykonywać żadnych innych czynności związanych z ogłoszeniami

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 20 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie możliwe będzie korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

HEDD AUDIO - HEDDphone TWO, słuchawki z przetwornikami AMT (18.10.2023)

Specjalizująca się głównie w pro-audio berlińska firma HEDD Audio wprowadza słuchawki HEDDphone TWO, będące następcą modelu HEDDphone ONE. Polska premiera słuchawek odbędzie się podczas najbliższych targów Audio Video Show. Cenę ustalono na 9.999 złotych (dystrybucja MIP).

HEDDphone TWO to słuchawki otwarte wykorzystujące technologię Air Motion Transformer (AMT). Zastosowano zmodyfikowane i ulepszone przetworniki oraz zmodernizowaną konstrukcję i nowy pałąk. Prace projektowe trwały trzy lata i oprócz polepszenia właściwości sonicznych, zadbano też o poprawę wygody użytkowania. Przeprojektowana konstrukcja wykorzystuje lekkie materiały jak magnez i włókno węglowe. HEDDphone TWO są o 25% lżejsze od swojego poprzednika.

Dla modelu HEDDphone TWO opracowano nową, opatentowana konstrukcję pałąka HEDDband®. Umożliwia on nie tylko pełne dostosowanie do głowy, ale i regulację siły nacisku. Dodatkowo dzięki zastosowaniu włókna węglowego uzyskano niską masę pałąka. Poduszki wykonane są z wysokiej klasy niezwierzęcego materiału, który jest trwały i zapewnia wygodę także osobom noszącym okulary.

Podobnie jak w poprzedniej wersji słuchawek wykorzystywane są przetworniki AMT z technologią VVT (Variable Velocity Transformation), która polega na zastosowaniu różnej geometrii membrany w różnych miejscach tak, aby uzyskać jak najszersze i równe pasmo przenoszenia wraz z niskimi zniekształceniami. Przetworniki do modelu TWO zostały zaprojektowane praktycznie od nowa, ulepszone i zoptymalizowane pod kątem uzyskania lepszego brzmienia.

W zestawie znajduje się kilka akcesoriów. Jest kabel do połączeń symetrycznych, kabel niesymetryczny oraz specjalne etui do zabezpieczenia słuchawek w transporcie. Oprócz tego jest drugi komplet poduszek.

[zdjęcie słuchawek HEDD Audio HEDDphone TWO]
[zdjęcie słuchawek HEDD Audio HEDDphone TWO - zbliżenie membrany]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Aby przekazać swoje uwagi do redakcji proszę
Copyright © 1991-2024 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl