Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

PERREAUX - wzmacniacz zintegrowany Radiance R200i (25.06.2002)

Nowy wzmacniacz Perreaux, Radiance R200i, ma minimalistyczną szatę wzorniczą i wymiary 430mm x 105mm x 340mm (SWG). Jego moc wynosi 200W na 8 omach (360W/4omy). Zastosowano konstrukcję dual mono, z dwoma osobnymi transformatorami. Łączna pojemność kondesatorów filtrujących w zasilaczu to 80.000 uF. Do tego jest jeszcze osobny transformator do zasilania układów sterujących. Wzmacniacz ma też szereg różnych zabezpieczeń przed przesterowaniem czy przegrzaniem. Sterowanie wykonuje mikroprocesor, a działnie zabezpieczeń jest sygnalizowane na wyświetlaczu. Do konstrukcji obudowy wykorzystano niemagnetyczne materiały. Opcjonalnie można R200i wyposażyć w przedwzmacniacz gramofonowy MM/MC a także kartę z wejściem USB, co pozwala odtwarzać muzykę z komputera. Zdalne sterowanie korzysta z fal radiowych zamiast z podczerwieni, co daje dodatkową swobodę, promienie przeniekają bowiem przez przedmioty i ściany, a wzmacniacz nie musi "widzieć" pilota. Polska cena R200i jeszcze nie jest znana.
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2019 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl