Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie wykonywać żadnych innych czynności związanych z ogłoszeniami

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 20 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie możliwe będzie korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

DENON - nowa generacja mini systemu audio CEOL (28.09.2023)

Do sprzedaży wszedł mini system audio Denon CEOL RCD-N12. Jest on dostępny w kolorze czarnym oraz białym w cenie 3.699 złotych. Dystrybucję prowadzi Horn Distribution.

RCD-N12 to kolejna generacja systemu CEOL obecnego w ofercie marki Denon. Jest to zestaw typu all-in-one, łączący wzmacniacz z obsługą szerokiej palety różnych źródeł.

Dla sygnałów analogowych zainstalowano liniowe wejście RCA (czułość 200mV) oraz wejście gramofonowe (czułość 2,5mV). System ma też wbudowany tuner DAB+/FM oraz odtwarzacz CD. Odtwarzacz obsługuje płyty CD/CD-R/RW, także z plikami WMA/MP3. Na wyposażeniu jest optyczne wejście cyfrowe oraz wejście HDMI ARC.

CEOL RCD-N12 obsługuje platformę strumieniową HEOS, co pozwala na odtwarzanie muzyki z serwisów internetowych, radia internetowego TuneIn, czy serwerów NAS. Urządzenia multimedialne można łączyć przez AirPlay 2 lub Bluetooth. Z siecią można się łączyć przez port Ethernet lub bezprzewodowo przez WiFi. Na przedniej ściance jest port USB-A do podłączenie nośników z plikami. Obsługiwane są formaty stratne (MP3, WMA, AAC) i bezstratne (FLAC HD, ALAC, WAV, DSD). Dla plików FLAC, WAV, DSD obsługiwane jest odtwarzanie bez przerw.

Informacje o pracy urządzenia pokazuje 3-liniowy wyświetlacz OLED. Do sterowania można wykorzystać podświetlane przyciski sterujące. Trzy przyciski szybkiego wyboru są dostępne bezpośrednio z górnej części urządzenia oraz na pilocie i można im przypisać ulubione internetowe stacje radiowe lub ustawienie poziomu głośności wraz ze źródłem.

CEOL RCD-N12 można łączyć z dowolną parą zestawów głośnikowych za pomocą pary wysokiej jakości śrubowych terminali głośnikowych. Denon oferuje też dedykowane zestawy głośnikowe SC-N10. Do dyspozycji jest też wyjście słuchawkowe, wyjście RCA na subwoofwer i analogowe wyjście RCA z przedwzmacniacza.

Wymiary SWG to 280 * 108 * 305 mm, a masa wynosi 3,4 kg.

[zdjęcie systemu audio Denon CEOL RCD-N12]
[zdjęcie systemu audio Denon CEOL RCD-N12 - tylna ścianka]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Aby przekazać swoje uwagi do redakcji proszę
Copyright © 1991-2024 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl