Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie wykonywać żadnych innych czynności związanych z ogłoszeniami

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 20 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie możliwe będzie korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

WOO AUDIO - Tube Mini, przenośny DAC ze wzmacniaczem słuchawkowym i stopniem lampowym (20.09.2023)

Znany ze swoich wzmacniaczy słuchawkowych producent z amerykańskiego Long Island wprowadził na rynek przenośne urządzenie integrujące przetwornik cyfrowo-analogowy i symetryczny wzmacniacz słuchawkowy w niewielkiej, przenośnej obudowie. Woo Audio Tube Mini jest dostępny w sugerowanej cenie detalicznej 3.199 złotych (dystrybucja MIP).

Tor analogowy w Tube Mini ma konstrukcję hybrydową, wykorzystuje lampy oraz stopień wyjściowy oparty o tranzystory MOSFET. Tube Mini to najmniejsze urządzenie z lampami produkcji Woo Audio. Zastosowano specjalne, miniaturowe lampy, po jednej na kanał. Są one zamocowane na oddzielnej i amortyzowanej płytce, dzięki czemu zapewniono izolację od zewnętrznych wibracji i redukcję efektu mikrofonowania. Wzmacniacz słuchawkowy posiada specjalnie opracowany stopień wyjściowy Mighty-Drive oparty o odpowiednio dobrane tranzystory MOSFET. Na obciążeniu 8 omów urządzenie osiąga moc 1W, co pozwala na wysterowanie bardzo wymagających słuchawek. Oprócz wyjścia słuchawkowego mini-jack 3.5mm, do dyspozycji jest wyjście symetryczne 4.4mm Pentaconn.

Lampy zastosowane w Tube Mini mają pracować przez wiele tysięcy godzin, co powinno zapewnić wiele lat bezproblemowego użytkowania. System zarządzania energią dba o to, aby lampy oraz inne elementy układu elektronicznego miały cały czas stabilne zasilanie, w celu uzyskania długowieczności i pewności działania.

W części cyfrowej zastosowano układ przetwornika analogowo-cyfrowego marki ESS. Wspiera on gęste formaty do PCM 24-bity/384 kHz oraz DSD do DSD256.

Wmiary Tube Mini to 107*35*7 mm, a masa wynosi 49 gramów. Obudowa została wykonana z obrobionego za pomocą CNC aluminium. W zestawie z Tube Mini znajdziemy futerał, który pomieści dodatkowe akcesoria takie jak kabel USB. Zapewniono również kompatybilność na zasadzie Plug-and-Play ze zdecydowaną większością telefonów (iOS i Android), tabletów oraz komputerów (Windows i macOS). Do wyboru są cztery wersje kolorystyczne: czerwona, niebieska, czarna oraz srebrna.

[zdjęcie przenośnego DAC-a/wzmacniacza słuchawkowego Woo Audio Tube Mini]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Aby przekazać swoje uwagi do redakcji proszę
Copyright © 1991-2024 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl