Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

BANDRIDGE - kable OxyPure (21.06.2002)

Brytyjsko-holenderska firma Bandridge, znana przede wszystkim z kabli i złącz oznaczonych marką Profigold, wprowadza produkty OxyPure. Najnowsza seria Profigold Plus powstała w oparciu o nową generację 99,9997-procentowej, wolnej od zanieczyszczeń miedzi (OOC). Produkty nowej serii zaopatrzone są w powlekane 24-karatowym złotem wtyki, filtry przeciw interferencjom EMI, połączenia lutowane srebrem, a także w 100% ekranowane wtyki i kable. Seria kabli i połączeń Profigold Plus dostępna jest obecnie jako: S-VHS, Scart, 2xChinch-2xChinch i Digital Coaxial.

PGD 4000 (RCA-RCA, 0,75mm) to cyfrowy kabel połączeniowy OxyPure w cenie 153,55 zł. PGD PGA 3000 (2RCA-2RCA, 0,75m) to kabel połączeniowy audio OxyPure w cenie 219,21 zł. Kabel połączeniowy wideo S-VHS PGV 6000 (S-Video - S-Video, 1,5m) kosztuje 121,50 zł. PGV 7000 (Scart-Scart, 1,5m) kosztuje 185,20 zł.
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2019 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl