Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie wykonywać żadnych innych czynności związanych z ogłoszeniami

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 20 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie możliwe będzie korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

MEE AUDIO - bezprzewodowe słuchawki Pebbles (12.09.2023)

Do sprzedaży w Polsce weszły bezprzewodowe słuchawki douszne MEE audio Pebbles (z angielskiego kamyki) dostępne w czterech wersjach kolorystycznych (szafir, piaskowiec, różowe złoto, onyks). Są one objęte 24-miesięczna gwarancją, a cena wynosi 169 zł (dystrybucja Rafko).

Transmisja opiera się na Bluetooth w wersji 5.3. Zastosowano 10-milimetrowy przetwornik dynamiczny. Dwie wbudowane baterie pozwalają na pracę do 8 godzin z jednego ładowania.

Masa słuchawki wynosi tylko 4g. Niskoprofilowa obudowa Pebbles zaprojektowana została w sposób, który umożliwia słuchawkom dopasowanie do konturów ucha. Nieblokująca dopływu powietrza konstrukcja Pebbles nie korkuje ucha i powoduje, że nie ma potrzeby zakładania na słuchawki gumek dokanałowych, a użytkownik nie jest odcięty od otoczenia. Klasa wodoodporności IPX4 oznacz ochronę przed potem i warunkami atmosferycznymi.

Na wyposażeniu jest dotykowy czujnik sterowania, wbudowany zestaw słuchawkowy i funkcja asystenta głosowego (aplikacja Google, Siri). Słuchawki mają wbudowane dwa mikrofony. Tryb niskiego opóźnienia (Low Latency Gaming Mode) minimalizuje opóźnienia pomiędzy obrazem a dźwiękiem, aby dostosować się do potrzeb użytkowników korzystających z gier.

W zestawie jest etui ochronne. Ładowanie odbywa się przez złącze USB-C w etui. Świecący wskaźnik sygnalizuje status ładowania.

Dane techniczne MEE Audio Pebbles:

[zdjęcie słuchawek MEE Audio Pebbles]
[zdjęcie słuchawek MEE Audio Pebbles - wersje kolorystyczne]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Aby przekazać swoje uwagi do redakcji proszę
Copyright © 1991-2024 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl