Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie wykonywać żadnych innych czynności związanych z ogłoszeniami

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 20 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie możliwe będzie korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

DENON - douszne słuchawki bezprzewodowe PerL oraz PerL Pro z technologią Masimo AAT (11.09.2023)

Denon wprowadził do oferty w pełni bezprzewodowe, douszne słuchawki PerL (cena 949 złotych) oraz PerL Pro (cena 1.649 złotych). Dystrubucję w Polsce prowadzi Horn Distribution.

Obydwa modele słuchawek PerL wykorzystują opatentowaną technologię Masimo AAT™ (Adaptive Acoustic Technology) umożliwiającą użytkownikom utworzenie osobistego profilu słuchu w celu optymalizacji jakości dźwięku. Słuch różni się w zależności od osoby co może mieć istotny wpływ na odbiór dźwięku. W technologii Masimo wykonywany jest pomiar otoemisji akustycznych (OAE), które są wytwarzane przez ucho wewnętrzne poprzez stymulację gamą odtwarzanych tonów, umożliwiając ocenę indywidualnej reakcji użytkownika na bodźce dźwiękowe. Po przeanalizowaniu OAE w celu określenia wrażliwości słuchu danej osoby na każdą częstotliwość, w aplikacji Denon PerL Headphones przy wsparciu sztucznej inteligencji tworzony jest osobisty profil dźwiękowy. Spersonalizowany profil ma zapewnić zoptymalizowaną jakość odtwarzanego dźwięku.

PerL Pro oraz PerL oferują aktywną redukcję hałasu oraz tryb Social Mode, co umożliwia wyciszenie lub wpuszczenie dźwięków otoczenia. Model PerL Pro został wyposażony w osiem mikrofonów (w porównaniu z czterema w PerL) i ulepszoną eliminację hałasu, automatycznie dostosowującą poziom tłumienia w zależności od głośności otoczenia i szczelności dopasowania do uszu.

Dostępna jest aplikacja Denon Headphones (na systemy iOS i Android), z możliwością dostosowywania funkcji, takich jak adaptacyjna redukcja hałasu oraz tryb Social Mode, a także wybór opcji sterowania dotykowego na słuchawkach, takich jak odtwarzanie/wstrzymywanie, pomijanie utworów, zmiana głośności i wiele innych.

W zestawie ze słuchawkami dołączane są wkładki w czterech rozmiarach i oprócz tego jeszcze jedne wkładki piankowe. Obydwa modele mają klasę wodoodporności IPX4.

PerL Pro mają 10-milimetrowy przetwornik dynamiczny z trójwarstwową membraną tytanową. Obsługiwany jest Bluetooth wersji 5.3, kodeki aptX Lossless, aptX Adaptive, aptX Classic, AAC, SBC, funkcja Quick Switch i funkcja Multipoint. Czas pracy na jednym ładowaniu to 8 godzin, a energia z etui pozwala na wydłużenie pracy do 32 godzin. Etui można ładować przez USB lub bezprzewodowo.

PerL mają 10-milimetrowy przetwornik dynamiczny. Obsługiwany jest Bluetooth wersji 5, kodeki AAC, SBC, aptX oraz funkcja Bluetooth Quick Switch. Czas pracy na jednym ładowaniu to 6 godzin, a energia z etui pozwala na wydłużnie pracy do 24 godzin. Etui można ładować przez USB.

[zdjęcie słuchawek Denon PerL]
[zdjęcie słuchawek Denon PerL PRO]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Aby przekazać swoje uwagi do redakcji proszę
Copyright © 1991-2024 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl