Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie wykonywać żadnych innych czynności związanych z ogłoszeniami

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 20 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie możliwe będzie korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

LINDEMANN - aplikacja sterująca APP 2.0 dla urządzeń marki Lindemann (9.09.2023)

Niemiecka firma Lindemann wprowadziła nową wersję swojej aplikacji sterującej - Lindemann APP 2.0. Użytkownikcy sprzętu marki Lindemann mogą ją pobrać za darmo w wersji dla iOS lub Android ze sklepów App Store lub Google Play. Aplikacja obsługuje urządzenia takie jak NETWORK I/II, BRIDGE I/II, Musicbook SOURCE I/II, COMBO oraz Limetree.

Aplikacja została w całości i od podstaw zaprojektowana i stworzona w Niemczech. Producent podkreśla płynność i stabilność działania, a także możliwość indywidulanego dostosowania panelu użytkownika.

Za pomocą aplikacji można odtwarzać muzykę z wielu różnych źródeł, a także łączyć urządzenia marki Lindemann w grupy. Grupowanie urządzeń umożliwia odtwarzanie tego samego repertuaru w całym domu, niezależnie od miejsca. Muzykę można odtwarzać z różnych źródeł, takich jak serwisy strumieniujące, pamięci masowe, macierze dyskowe NAS. Z poziomu nowej aplikacji można też kontrolować odtwarzanie płyt CD w kompatybilnych urządzeniach marki Lindemann.

Aplikacja działa równie dobrze na telefonach, jak i na tabletach. Obsługiwany jest również tryb horyzontalny. Do wyboru jest wersja ciemna i biała w zależności od preferencji użytkownika. Można wybrać kolejność serwisów strumieniujących, jakie wyświetlą się na ekranie głównym.

Zapewniono też wsparcie dla formatów wysokiej rozdzielczości. Można korzystać z takich serwisów strumieniujących jak HighResAudio, Qobuz Sublime+, a także z wersji Master w Tidalu. Aplikacja oferuje wsparcie dla tak gęstych formatów, jak 24-bity oraz próbkowanie 384 kHz.

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Aby przekazać swoje uwagi do redakcji proszę
Copyright © 1991-2024 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl