Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie wykonywać żadnych innych czynności związanych z ogłoszeniami

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 20 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie możliwe będzie korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

MARANTZ - dwukanałowy amplituner sieciowy Stereo 70s (8.09.2023)

Marantz zaprezentował nowy, dwukanałowy amplituner Stereo 70s. Wchodzi on do sprzedaży we wrześniu 2023, w dwóch wersjach kolorystycznych (czarny, srebrno-złoty), w cenie 4.799 złotych (dystrybucja Horn Distribution).

Amplituner ma 6 wejść HDMI, w tym trzy kompatybilne z 8K, oraz wyjście HDMI obsługujące ARC (kanał zwrotny audio). Oprócz tego zainstalowano 3 wejścia liniowe, wejście gramofonowe MM, wejście cyfrowe optyczne, wejście cyfrowe koncentryczne i port USB-A do odczytu plików z podłączonych nośników. Z siecią można się połączyć przewodowo (Ethernet) lub bezprzewodowo (WiFi), a także odebrać sygnał Bluetooth lub wysłać sygnał Bluetooth.

Można podłączyć dwie pary głośników, które mogą załączane osobno lub razem. Zainstalowano też wyjście słuchawkowe. Na wyposażeniu jest główne wyjście z przedwzmacniacza, dodatkowe wyjście z przedwzmacnacza na drugą strefę i dwa wyjścia subwooferowe.

Obsługiwane są sygnały cyfrowe do 192kHz/24-bitów, a także pliki DSD 2,8/5,6MHz. Amplituner dekoduje formaty stratne MP3, WMA i AAC, a także bezstratne formaty FLAC, WAV i ALAC. Odtwarzanie bez przerw jest obsługiwane dla FLAC, WAV, ALAC i DSD.

Obsługa technologi Heos pozwala na dostęp do muzycznych serwisów strumieniowych oraz umożliwia słuchanie muzyki w całym domu po podłączeniu do innych urządzeń obsługujących Heos.

Zastosowano charakterystyczne dla Marantza moduły wzmacniacza hiperdynamicznego (HDAM), które zostały opracowane, aby przewyższać pod względem możliwości tradycyjne wzmacniacze operacyjne dostępne w postaci gotowych układów scalonych, chętnie stosowane w produktach audio. Wyjściowe układy wzmacniacza są zbudowane z dyskretnych elementów i pracują w klasie A/B, zapewniając moc 75W/8Ω na kanał.

Do amplitunera dołączany jest pilot zdalnego sterowania. Dostępna jest też aplikacja sterująca Marantz AVR App na smartfony i tablety (iOS i Android).

[zdjęcie amplitunera sieciowego Marantz Stereo 70s]
[zdjęcie amplitunera sieciowego Marantz Stereo 70s - tylna ścianka]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Aby przekazać swoje uwagi do redakcji proszę
Copyright © 1991-2024 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl