Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie wykonywać żadnych innych czynności związanych z ogłoszeniami

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 20 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie możliwe będzie korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

SCAN CABLE - nowe wtyki bananowe oraz wtyki flexible pins (30.08.2023)

Do sprzedaży weszły nowe wtyki bananowe i szpilki marki Scan Cable należącej do niemieckiej firmy INC/AV Projects. Dystrybucję w Polsce prowadzi AC/Audio Components.

Wtyki bananowe BFA Banana Solid GOLD są pozłacane (24K Au), dostosowane do przewodów głośnikowych o przekroju do 6 mm2 i spełniają wymagające normy BFA (British Federation of Audio). Wtyki mają masywny korpus z gwintem mocującym i otwartą geometrię pozwalającą na aplikację jako gniazdo lub wtyk. Konstrukcja wtyku redukuje powstawanie niepożądanych prądów wirowych oraz zjawiska naskórkowości. Przewód jest mocowany za pomocą gwintu zaciskowego. Sugerowana cena detaliczna za sztukę to 24 złote, a za komplet stereo 8 szt. (4*czerwone + 4*czarne, opakowanie blister) 196 złotych.

Wtyki Flexible Pins Multi Contact GOLD są pozłacane (24K Au) i spełniają normy BFA. Wtyki mają elastyczną konstrukcję, zastosowano pozłacaną plecionkę z usztywnioną końcówką. Przewody głośnikowe mogą mieć przekrój od 1,5 do 4,0 mm2. Przewody można przylutować, podłączyć metodą zaciskową lub z pomocą wtyku bananowego. Sugerowana cena detaliczna za sztukę to 19 złotych, a za komplet stereo 8 szt. (4*czerwone + 4*czarne, opakowanie blister) 152 złote.

Wtyki bananowe BFA Banana GOLD są pozłacane (24K Au), dostosowane do przewodów głośnikowych o średnicy do 5 mm i spełniają normy BFA. Korpus ma podwójny gwint mocujący, a otwarta geometria pozwala na aplikację jako gniazdo lub wtyk. Konstrukcja wtyku redukuje powstawanie niepożądanych prądów wirowych oraz zjawiska naskórkowości. Przewód jest mocowany za pomocą dwóch śrub w układzie 180°. Sugerowana cena detaliczna za sztukę to 19 złotych, a za komplet stereo 8 szt. (4*czerwone + 4*czarne, opakowanie blister) 152 złote.

Wtyki bananowe Basket Banana Multi Contact GOLD są pozłacane (24K Au), dostosowane do przewodów głośnikowych o średnicy od 4,0 do 7,5 mm i spełniają normy BFA. Korpus ma gwint mocujący, a sprężynowa konstrukcja wtyku zapewnia powierzchnię kontaktową. Sugerowana cena detaliczna za sztukę to 19 złotych, a za komplet stereo 8 szt. (4*czerwone + 4*czarne, opakowanie blister) 152 złote.

[zdjęcie wtyków Scan Cable Basket Banana Multi Contact GOLD]
[zdjęcie wtyków Scan Cable BFA Banana GOLD]
[zdjęcie wtyków Scan Cable BFA Banana Solid GOLD]
[zdjęcie wtyków Scan Cable Flex Pins Multi Contact GOLD]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Aby przekazać swoje uwagi do redakcji proszę
Copyright © 1991-2024 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl