Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

YAMAHA - nagrywanie CD-R wysokiej jakości (12.06.2002)

Firma Yamaha rozwija technologię poprawiającą jakość zapisu audio na komputerowych nagrywarkach CD. Już w ubiegłym roku wprowadzony został tryb określony nazwą Advanced Audio Master Recording. Teraz do użytku wchodzi nowa wersja Advanced Audio Master Quality Recording System. Tryb Advanced Audio Master powoduje poszerzenie zapisywanego śladu na płycie. Dzięki temu nagrywarka Yamaha serii CRW-F1 daje redukcję jittera do 30%. Dodatkowo płyty nagrane w ten sposób cechują się większą odpornością i trwałością zapisu, żywotność nośnika może się zwiększyć nawet o 350%. Nowa wersja Advanced Audio Master Quality Recording System zawiera kilka udoskonaleń w stosunku do poprzedniej. Zapewnia dodatkowe wsparcie nagrywania z prędkościami 1X, 4X oraz 8X, automatyczny wybór prędkości nagrywania w zależności od jakości CD-R oraz wsparcie dla nagrywania płyt 90- i 99-minutowych.

Inne cechy szczególne CRW-F1 to bufor o wielkości 8MB (cztery razy większy niż w większości innych nagrywarek), technologia Safe-Burn i kompatybilność ze specyfikacją Mount Rainer.
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2017 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl