Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

YAMAHA - nagrywanie CD-R wysokiej jakości (12.06.2002)

Firma Yamaha rozwija technologię poprawiającą jakość zapisu audio na komputerowych nagrywarkach CD. Już w ubiegłym roku wprowadzony został tryb określony nazwą Advanced Audio Master Recording. Teraz do użytku wchodzi nowa wersja Advanced Audio Master Quality Recording System. Tryb Advanced Audio Master powoduje poszerzenie zapisywanego śladu na płycie. Dzięki temu nagrywarka Yamaha serii CRW-F1 daje redukcję jittera do 30%. Dodatkowo płyty nagrane w ten sposób cechują się większą odpornością i trwałością zapisu, żywotność nośnika może się zwiększyć nawet o 350%. Nowa wersja Advanced Audio Master Quality Recording System zawiera kilka udoskonaleń w stosunku do poprzedniej. Zapewnia dodatkowe wsparcie nagrywania z prędkościami 1X, 4X oraz 8X, automatyczny wybór prędkości nagrywania w zależności od jakości CD-R oraz wsparcie dla nagrywania płyt 90- i 99-minutowych.

Inne cechy szczególne CRW-F1 to bufor o wielkości 8MB (cztery razy większy niż w większości innych nagrywarek), technologia Safe-Burn i kompatybilność ze specyfikacją Mount Rainer.
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2019 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl