Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie wykonywać żadnych innych czynności związanych z ogłoszeniami

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 20 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie możliwe będzie korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

BRYSTON - zapowiedź przedwzmacniacza BP-19 (22.08.2023)

W trzecim kwartale 2023 do sprzedaży ma wejść przedwzmacniacz Bryston BP-19. Zalecana cena na rynku amerykańskim to 5.195 dolarów.

BP-19 wykorzystuje bogate doświadczenia zdobyte przy projektowaniu przedwzmacniacza BR-20. Produkcja BP-19 odbywa się w Kanadzie.

W przedwzmacniaczu zastosowano przewymiarowany zasilacz i najwyższej jakości, ręcznie selekcjonowane komponenty. Zoptymalizowany dyskretny wzmacniacz operacyjny pozwala na osiągnięcie bardzo niskich zniekształceń THD+N na poziomie 0.0006%. Ścieżka sygnałowa ma symetryczną topologię od wejścia do wyjścia, wykorzystuje dokładnie dobierane komponenty i ma zwartą architekturę, co pozwala osiągnąć niski poziom szumów i wysoki współczynnik tłumienia sygnału zgodnego (CMRR). Zastosowany regulator głośności ma zpewniać trwałą, cichę i liniowa pracę.

Na wyposażeniu są dwa wejścia symetryczne XLR i cztery wejścia niesymetryczne RCA. Dostępne wyjścia to RCA o stałym poziomie, RCA o regulowanym poziomie, XLR o stałym poziomie oraz XLR o regulowanym poziomie.

Opcjonalnie można zainstalować moduł przedwzmacniacza gramofonowego BP-2 do współpracy z wkładkami MM. Bryston oferuje też transformatory dopasowujące do obsługi wkładek MC.

Do przedwzmacniacza dołączany jest pilot zdalnego sterowania. Dostępne są kody szesanstkowe do pilotów uniwersalnych. Można też sterować przedwzmacniaczem zdalnie poprzez interfejs RS232 albo za pomocą IP kiedy urządzenie jest podłączone do systemu inteligentnego domu przez port RS232 lub port Ethernet. BP-19 można zdalnie włączyć lub wprowadzić w stan czuwania, a wyjście wyzwalacza pozwala sterować innymi urządzeniami jak wzmacniacz mocy.

BP-19 jest dostępny w wariantach o szerokości 17 cali i 19 cali do montażu w szafce. Oprócz stanardowych opcji wykończenia Bryston oferuje też usługę wykonania płyty czołowej w spersonalizowanych wersjach kolorystycznych.

[zdjęcie przedwzmacniacza BP-19]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Aby przekazać swoje uwagi do redakcji proszę
Copyright © 1991-2024 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl