Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie wykonywać żadnych innych czynności związanych z ogłoszeniami

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 20 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie możliwe będzie korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

ERZETICH - słoweńskie słuchawki i wzmacniacze słuchawkowe w dystrybucji Rafko (17.08.2023)

Do oferty Rafko Dystrybucja dołączyła słoweńska marka Erzetich. Specjalizuje się ona w produkcji ręcznie robionych, audiofilskich słuchawek (dynamicznych i planarnych) oraz wzmacniaczy słuchawkowych.

Założycielem firmy Erzetich jest Blaz Erzetic - artysta grafik z wykształceniem w dziedzinie elektroniki, pasjonat audio i muzyki. W wieku 16 lat Erzetic skonstruował swój pierwszy system audio, później wydał tez cztery albumy, a w 2012 roku założył własną markę, produkującą wzmacniacze i słuchawki.

Wszystkie drewniane elementy słuchawek i wzmacniaczy Erzetich przygotowywane są w pierwszym warsztacie, w słoweńskim lesie Trnovo. Drewno jest starannie selekcjonowane, a następnie ręcznie wykańczane. Montażu dokonuje się w drugim warsztacie, gdzie wykonywane są prace związane z elektroniką, prowadzone są badania i testy. Blaz Erzetic stara się korzystać z ofert lokalnych dostawców, ponieważ ułatwia to kontrolę jakości elementów - od cięcia CNC i obróbki laserowej metalu, aż po etapy malowania i pakowania. Niektóre z części, niemożliwe do wyprodukowania w Słowenii, pozyskiwane są z innych źródeł, w tym Japonii, Chin i Stanów Zjednoczonych.

Obecnie w ofercie jest kilka modeli słuchawek. Thalia (2.799 zł) to ręcznie wykonane słuchawki stworzone do użytku w podróży w połączeniu z przenośnymi urządzeniami. Kolejne modele to Mania (5499 zł) i Phobos V2021 (9.999 zł). Najdroższy model Charybdis (13.999 zł) wykorzystuje zaawansowaną technologię magnetycznych przetworników planarnych.

Wzmacniacz słuchawkowy Bacillus Tilia (3.599 zł) pracuje w klasie AB, ajego obudowa jest wykonana z drzewa lipowego. Wzmacniacz Perfidius (4.599 zł) o jaśniejszym charakterze pracuje w klasie A.

[zdjęcie słuchawek Erzetich Charybdis]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Aby przekazać swoje uwagi do redakcji proszę
Copyright © 1991-2024 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl