Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie wykonywać żadnych innych czynności związanych z ogłoszeniami

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 20 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie możliwe będzie korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

GOLD NOTE - wzmacniacz zintegrowany IS-10 z wejściami cyfrowymi i strumieniowaniem (16.08.2023)

Do oferty marki Gold Note dodano nowy wzmacniacz zintegrowany z wbudowanym konwerterem CA, model IS-10 . Jest to kolejny wyrób z serii 10, po końcówce mocy PA-10 oraz przedwzmacniaczu PH-10. Obudowa ze szczotkowanego aluminium może być wykończona w jednym z trzech kolorów, czarnym, złotym lub srebrnym.

Oprócz samego wzmacniacza IS-10 ma wbudowany konwerter cyfrowo-analogowy. Do konwersji cyfrowo-analogowej zastosowano układ AKM AK4493. Sygnał cyfrowy można podać na wejście koncentyczne RCA lub jedno z dwóch wejść optycznych Toslink. Można też odczytywać pliki audio z nośników podłączonych do portu USB-A. Wbudowany wzmacniacz słuchawkowy ma wyjście jack 6,35mm. Dla źródeł analogowych zainstalowano dwa wejścia liniowe RCA.

Oprócz tego obsługiwane jest też odtwarzanie strumieniowe, czy to poprzez port Ethernet, przez WiFi (dwuzakresowe 802.11a/b/g/n/ac), czy przez Bluetooth (5.0).

Przy pracy w zespole razem ze wzmacniaczem mocy PA-10 można użytkować IS-10 jako monoblok o wyższej mocy. Do połączenia z PA-10 służy osobne gniazdo RCA na tylnej ściance. Standardowo w stereo moc wynosi 90W/8Ω (140W/4Ω), a w trybie mono 280W/8Ω.

W zakresie strumieniowania zapewniono obsługę Tidal, Tidal Connect, MQA, Qobuz, Spotify oraz Deezera. Poza tym wzmacniacz jest urządzeniem Roon Ready, wspiera serwery UPnP i DLNA, a także Airplay 2.

Przy pracy z sygnałami pobieranymi z sieci wspierane są formaty plików AIFF (.aif, .aiff, .aifc), ALAC, WAV (.wav), FLAC, MP3, DSF, DFF, Apple Lossless, OGG, Monkeys.

Do wzmacniacza dołączany jest pilot zdalnego sterowania. Oprócz tego można skorzystać z aplikacji GN Control dostępnej dla Androida oraz iOS.

Dane techniczne wzmacniacza Gold Note IS-10:

[zdjęcie wzmacniacza zintegrowanego Gold Note IS-10]
[zdjęcie wzmacniacza zintegrowanego Gold Note IS-10 - tylna ścianka]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Aby przekazać swoje uwagi do redakcji proszę
Copyright © 1991-2024 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl