Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie wykonywać żadnych innych czynności związanych z ogłoszeniami

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 20 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie możliwe będzie korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

DENON - dwa amplitunery AV oraz wzmacniacz AV z serii S (27.07.2023)

Firma Denon zaprezentowała dwa amplitunery i wzmacniacz do kina domowego. Urządzenia należą do serii S i są polecane do mniejszych lub średniej wielkości systemów kina domowego. Mają wejść do sprzedaży we wrześniu 2023 (dystrybucja Horn Distribution).

Cenę 7.2-kanałowego amplitunera AVR-S770H ustalono na 3.699 zł. Cena 5.2-kanałowego amplitunera AVR-S670H ma wynosić 3.249 zł, a cena 5.2-kanałowego wzmacniacza AVC-S670H ma wynosić 2.999 zł.

7.2-kanałowy amplituner AVR-S770H umożliwia odtwarzanie dźwięku przestrzennego 3D z Dolby Atmos i DTS:X. Modele AVR-S670H i AVC-S670H obsługują dźwięk przestrzenny wysokiej rozdzielczości z dekodowaniem Dolby TrueHD i DTS HD Master Audio. Amplituner AVR-S670H został wyposażony w analogowy tuner FM, natomiast AVC-S670H jest klasycznym wzmacniaczem AV.

Moc wbudowanych wzmacniaczy osiąga 145 W dla obciążenia 6Ω, przy zniekształceniach 1% i wysterowaniu pojedynczego kanału. Dla obciążenia 8Ω i poziomu zniekształceń 0,08% moc wynosi 75W na kanał.

Nowe modele obsługują obraz 8K i najnowsze technologie HDMI takie jak HDR10+, Dolby Vision™ oraz 8K/60 i 4K/120 pass-through.

Amplitunery i wzmacniacz obsługują technologię HEOS co pozwala na odtwarzanie strumieniowe i dostęp do serwisów internetowych, takich jak Spotify, Amazon Music HD, Tidal, radio internetowe TuneIn i wielu innych. Inteligentne urządzenia multimedialne można podłączyć przez AirPlay lub Bluetooth. Transmisja Bluetooth umożliwia też bezprzewodowe połączenie słuchawek BT.

W instalacji urządzeń pomaga Asystent Konfiguracji firmy Denon. Prezentuje on w formacie graficznym o wysokiej rozdzielczości instrukcje, które krok po kroku prowadzą użytkownika. Technologia korekcji akustyki pomieszczenia Audyssey MultEQ optymalizuje wrażenia słuchowe stosownie do lokalnych warunków.

[zdjęcie amplitunera AV Denon AVR-S770H]
[zdjęcie amplitunera AV Denon AVR-S770H - tylna ścianka]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Aby przekazać swoje uwagi do redakcji proszę
Copyright © 1991-2024 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl