Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie wykonywać żadnych innych czynności związanych z ogłoszeniami

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 20 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie możliwe będzie korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

MELODIKA - MDUAC, kabel USB z końcówkami typu A-C (3.07.2023)

Do oferty marki Melodika dodany został kabel MDUAC Purple Rain. Jest to produkowany w Polsce przewód USB 2.0 (o prędkości do 480 Mb/s) zakończony z jednej strony wtyczką typ A, a z drugiej wtyczką typ C. MDUAC objęty jest 5-letnią gwarancją producenta, tak samo jak inne kable Melodiki. Dystrybucję prowadzi Rafko.

MDUAC obsługuje szybkie ładowanie w technologii Quick Charge. Średnica kabla wynosi 6,5mm. Purpurowa izolacja zewnętrzna jest odporna na promienie UV i alkohol. Kabel ma wysoką udarność zarówno w pokojowej jak i niskiej temperaturze, może pracować w zakresie temperatur od -30 do +70 stopni Celsjusza. Dzięki tym właściwościom nadaje się do instalacji. Kabel ma certyfikat RoHS 2. Pojemność żył wynosi 62 pF/m.

MDUAC zbudowany jest z dwóch skręconych par żył (4x0,2mm2), jedna z nich służy do transmisji danych, druga do zasilania. Linia służąca do transmisji danych jest oddzielona i posiada własne ekranowanie, co minimalizuje zakłócenia zewnętrzne. Zasilanie jest izolowane od przewodników sygnałowych. Przewodnikiem jest miedź beztlenowa OFC 99.99%.

Potrójne ekranowanie składa się z dwóch warstw folii Mylar oraz oplotu z ocynkowanej miedzi - służy to ograniczeniu szumu elektrycznego oraz zakłóceń elektromagnetycznych (EMI), a także zapobiega przesłuchom pomiędzy innymi blisko położonymi żyłami. Wtyki są pozłacane 24-karatowym złotem, a kable są połączone z wtykami za pomocą wysokiej jakości lutu cyny ze srebrem.

Kabel USB marki Melodika oznaczony jest symbolem MDUAC, gdzie U to skrót od USB, a AC pokazuje typ zastosowanych złącz (USB-A/USB-C). Liczby następujące po tym symbolu wskazują na długość kabla. Przewód o długości 2,5m będzie miał symbol MDUAC25, a przewód o długości 5m MDUAC50. Dostępne są długości od 0,3m do 7m. Ceny kształtują się następująco:
- MDUAC03 ... 149zł
- MDUAC05 ... 159zł
- MDUAC07 ... 165zł
- MDUAC10 ... 179zł
- MDUAC15 ... 189zł
- MDUAC20 ... 199zł
- MDUAC25 ... 209zł
- MDUAC30 ... 229zł
- MDUAC35 ... 239zł
- MDUAC40 ... 259zł
- MDUAC50 ... 279zł
- MDUAC60 ... 319zł
- MDUAC70 ... 349zł

[zdjęcie kabla USB A-C Melodika MDUAC]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Aby przekazać swoje uwagi do redakcji proszę
Copyright © 1991-2024 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl