Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

SUPRA - bezindukcyjny kabel Sword (6.06.2002)

Firma Jenving Technology sprzedająca kable pod marką Supra opracowała nowy model kabla głośnikowego. Jego głównym wyróżnikiem jest radykalna redukcja indukcyjności. Aby uzyskać ten efekt kabel ma specjalną konstrukcję. Wiązki przewodzące składają się z indywidualnie izolowanych (konstrukcja Litz) przewodników ułożonych w warstwę. Warstwy składają się z 12 osobnych przewodników każda. W jednej warstwie są one skręcone zgodnie z ruchem wskazówek zegara, a w drugiej w przeciwną stronę. Warstwy ułożone są jedna nad drugą. Taka konstrukcja daje eliminację indukcyjności. Dodatkowo dzięki konstrukcji Litz zredukowany jest też efekt naskórkowości. Cena kabla na rynku polskim nie jest jeszcze znana. Dystrybutor, firma Best Audio, planuje rozpoczęcie sprzedaży pod koniec bieżącego miesiąca.
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl