Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie wykonywać żadnych innych czynności związanych z ogłoszeniami

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 20 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie możliwe będzie korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

NUPRIME - monofoniczna końcówka mocy AMG One (9.06.2023)

Do oferty marki NuPrime dodana została monofoniczna końcówka mocy AMG One. Wzmacniacz jest objęty 24-miesięczną gwarancją, a jego cena wynosi 7.495zł (dystrybucja Rafko).

AMG One to wzmacniacz klasy D, mniejsza wersja modelu AMG Two. Moc ciągła wynosi 170W/8Ω i 220W/4Ω. AMG One ma dwa wejścia, niesymetryczne RCA oraz symetryczne XLR. Do wyboru wejścia służy przełącznik na tylnej ściance. Na wyposażeniu jest też wejście i wyjście wyzwalacza mini-jack 3,5mm.

Stopień przedwzmacniacza i obwód oscylacyjny wykorzystują wysokiej klasy wzmacniacz operacyjny MUSES8820. Zastosowano wysoką częstotliwość przełączania równą 600 kHz.

Zamiast typowego sprzężenia zwrotnego zastosowano firmowy układ Only Distortion Cancellation (ODC). W sprzężeniu zwrotnym o typowej konstrukcji sygnał wyjściowy jest odwracany do sumowania z oryginalnym sygnałem wejściowym aby uzyskać negatywny sygnał błędu, który jest dodawany do następnego cyklu sygnał wejściowego aby uzyskać dokładniejszy sygnał na wyjściu. Konstrukcja ODC uzyskuje sygnał błędu bezpośrednio z tranzystorów MOSFET i filtru wyjściowego, co znacznie redukuje sygnał ujemnego sprzężenia zwrotnego.

W zasilaczu zastosowano transformator toroidalny o dużej mocy 250W oraz kondensatory filtrujące o łącznej pojemności 22.000uF.

Dane techniczne AMG One:

[zdjęcie wzmacniacza mocy NuPrime AMG One]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Aby przekazać swoje uwagi do redakcji proszę
Copyright © 1991-2024 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl