Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie wykonywać żadnych innych czynności związanych z ogłoszeniami

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 20 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie możliwe będzie korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

WOO AUDIO - Phantom, miniaturowy przetwornik cyfrowo-analogowy zintegrowany z kablem (23.05.2023)

Do sprzedaży wszedł miniaturowy przetwornik cyfrowo-analogowy zintegrowany z kablem, Woo Audio Phantom. Jest on już dostępny w Polsce w cenie 2.295 złotych dla podstawowej wersji z kablem RCA 1m (dystrybucja MIP).

Phantom ma z jednej strony wtyczkę USB, którą można podłączyć do komputera czy tabletu. Z drugiej strony ma kabel zakończony parą wtyków RCA lub XLR. Dzięki temu można podłączyć źródło takie jak telefon, komputer, czy inne urządzenie z portem USB, z typowym sprzętem analogowym jak wzmacniacz czy kolumny aktywne.

Od strony analogowego wyjścia przewód może być zakończony niesymetrycznymi wtykami RCA lub symetrycznymi wtykami XLR. Phantom oferowany jest w różnych wersjach, z kablami o długościach: 1 metr, 2 oraz 3 metry. Zastosowano przewodniki z kabli Elevate.

W Woo Audio Phantom pracuje audiofilskiej klasy przetwornik marki ESS Technology. Kontroler USB wspiera gęste formaty audio aż do rozdzielczości 24 bity/384 kHz dla sygnału PCM i DSD128 dla sygnału DSD (Direct Stream Digital). Ponadto zapewniono pełne dekodowanie formatu MQA.

Specjalnie zaprojektowany stopień wyjściowy jest oparty o technologię MOSFET i zapewnia niską impedancję wyjściową równą 16Ω. Napięcie na wyjściu wynosi 1.7V (dla wersji niesymetrycznej RCA) oraz 3.4V (dla wersji symetrycznej XLR).

Phantom posiada od strony cyfrowego wejścia wtyk USB-A, jednak za pomocą przejściówki można go podłączyć do urządzeń posiadających interfejs Lightning, USB-C, czy Micro USB. Wielokolorowa dioda informuje użytkownika o tym, czy odbierany przez Woo Audio Phantom sygnał ma jakość CD (zielony kolor diody), jest w formacie wysokiej rozdzielczości (kolor bursztynowy), czy też jest zakodowany w MQA (kolor żółty).

Najnowszy produkt Woo Audio jest produkowany w Nowym Jorku, posiada trzyletnią gwarancję, a w zestawie znajduje się twarde etui transportowe.

[zdjęcie przetwornika CA Woo Audio Phantom]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Aby przekazać swoje uwagi do redakcji proszę
Copyright © 1991-2024 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl