Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

MUSICAL FIDELITY - przedwzmacniacz i wzmacniacz mocy A308CR (5.06.2002)

A308CR to oznaczenie nowego przedwzmacniacza i wzmacniacza mocy brytyjskiej firmy Musical Fidelity. Urządzenia te mają się znaleźć w sprzedaży w lipcu. Cena przedwzmacniacza na rynku brytyjskim ma wynosić 1.499 funtów a cena wzmacniacza mocy 2.399 funtów.

Wzmacniacz mocy wykorzystuje układ, w którym rozdzielone jest zasilanie stopnia końcowego dającego wzmocnienie prądowe oraz wcześniejszych stopni wzmocnienia napięciowego. Poza tym jest to konstrukcja dual-mono, a w zasilaczu stosowane są cewki filtrujące. Moc nominalna wynosi 250W. Moc szczytowa na obciążeniu 8 omów wynosi 500W, a na obciążeniu 2 omy moc szczytowa przekracza 900W.

Przedwzmacniacz także wykorzystuje w zasilaczu filtrujące cewki. Wysokoprądowy stopień wyjściowy ma moc aż 5 watów. Ze względu na optymalizację poziomu szumów całe wzmocnienie napięciowe wykonuje stopień znajdujący się przed potencjometrem głośności.
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl