Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie wykonywać żadnych innych czynności związanych z ogłoszeniami

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 20 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie możliwe będzie korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

DENON - sieciowy odtwarzacz audio DNP-2000NE (2.05.2023)

Denon zaprezentował swój nowy sieciowy odtwarzacz audio DNP-2000NE. Będzie on dostępny od czerwca 2023 roku w trzech wersjach kolorystycznych. Cena za wersje Black oraz Premium Silver została ustalona na 7.699 złotych, a za wersję Graphite Silver 8.699 złotych (dystrybucja Horn Distribution).

Odtwarzacz został zaprojektowany aby komponował się ze wzmacniaczem Denon PMA-1700NE, a także ze wzmacniaczami z poprzednich lat, jak PMA-2500NE i PMA-1600NE. Wersja Graphite Silver jest z kolei dopasowana do modeli PMA-A110 i DCDA110.

DNP-2000NE został wyposażony w platformę HEOS, co pozwala na bezprzewodowe strumieniowanie muzyki z serwisów internetowych Spotify, Tidal, Amazon Music i wielu innych. Można odtwarzać pliki z nośników w sieci lokalnej. Aplikacja HEOS umożliwia również użytkownikom zarządzanie lokalną biblioteką muzyczną i tworzenie spersonalizowanych list odtwarzania.

Odtwarzacz wykorzystuje cztery precyzyjne przetworniki cyfrowo-analogowe ES9018K2M 32-bity/384 kHz. Są one skonfigurowane w trybie podwójnym różnicowym, wywodzącym się z flagowego modelu DCD-A110. DNP-2000NE został wyposażony w zaawansowany procesor Denon AL32 Processing Plus obsługujący upsampling do 384 kHz i rozszerzenie do 32 bitów w celu jak najwierniejszej obróbki sygnału. Zastosowano konstrukcję Denon Master Clock aby zapewnić dokładność sygnału zegara potrzebną dla wysokojakościowej reprodukcji sygnałów wysokiej rozdzielczości. Sekcje analogowe i cyfrowe są odizolowane od siebie, aby chronić obwód analogowy przed zakłóceniami i szumami sekcji cyfrowej.

DNP-2000NE oferuje wiele form łączności, w tym Wi-Fi, Ethernet i Bluetooth. Jest też wejście USB-A dla nośników z plikami. Obsługiwane jest AirPlay 2 do bezprzewodowego odtwarzania muzyki z kompatybilnych urządzeń. Odtwarzacz wyposażono w dwa wejścia optyczne i jedno wejście koncentryczne, wejście USB-B do odtwarzania muzyki bezpośrednio z komputera oraz w złącze HDMI ARC do bezpośredniego połączenia z telewizorem.

Funkcja transmisji Bluetooth umożliwia bezprzewodowe przesyłanie sygnału audio do kompatybilnych słuchawek. Na wyposażeniu jest wyjście słuchawkowe. Wyjścia analogowe RCA są w dwóch postaciach, ze stałym i z regulowanym poziomem.

Dostępna jest funkcja CEC, dzięki czemu za pomocą pilota od telewizora można sterować podłączony kompatybilny wzmacniacz Denona lub też wyjście o regulowanym poziomie w DNP-2000NE.

[zdjęcie sieciowego odtwarzacza audio Denon DNP-2000NE]
[zdjęcie sieciowego odtwarzacza audio Denon DNP-2000NE - tylna ścianka]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Aby przekazać swoje uwagi do redakcji proszę
Copyright © 1991-2024 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl