Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie wykonywać żadnych innych czynności związanych z ogłoszeniami

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 20 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie możliwe będzie korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

EHMANN - listwy zasilające MasterLine ML-X15 Carbon (24.03.2023)

Do sprzedaży weszły nowe listwy zasilające klasy hi-fi niemieckiego producenta Ehmann, seria MasterLine ML-X15 Carbon. Dystrybucję w Polsce prowadzi AC Audio Components.

Listwy z serii MasterLine adresowane są do rozbudowanych konfiguracji sprzętu audio-video klasy hi-fi. Maksymalne obciążenie mocy wynosi do 3.600W, a prądowe do 16A. Cena detaliczna listwy ML615 v.PF (wersja 6 gniazdami oraz z wtyczką z otworem na bolec uziemienia) wynosi 897 złotych.

Pełna i masywna obudowa z anodyzowanego aluminium zapewnia skuteczne ekranowanie, zabezpieczając w ten sposób sąsiednie urządzenia przed promieniowaniem elektromagnetycznym. Korpus jest przystosowany do montażu na ścianie. Wysokiej jakości przewód sieciowy o długości 1,5m (3G/3x1,5mm2) posiada masywny wtyk z hybrydowym systemem uziemienia oraz oplot z włókna węglowego.

Połączenia wewnętrzne wykonano w technologii SCIW (Solid Core Internal Wiring), zastosowano żyły przewodzące o dużym przekroju 3G/3x2,5 mm2. Konfekcja wewnętrzna jest wykonana za pomocą zaciskowych miedzianych tulejek (CU/Sn). Gniazda Schuko w układzie 90° mają zabezpieczenie przed dziećmi.

Listwy są produkowane w Niemczech, każdy egzemplarz ma indywidualny certyfikat kontroli końcowej, a także laboratoryjne oznaczenie fazy. Listwa ma certyfikaty GS (geprufte Sicherheit ) i CE, zgodne z DIN VDE 0620-2-1:2016-01. Klasa ochrony IP20 oznacza, że listwa jest przeznaczona do użytkowania w pomieszczeniach zamkniętych. Ekologiczne opakowanie nie zawiera plastiku.

[zdjęcie listwy sieciowej Ehmann Master Line ML615]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Aby przekazać swoje uwagi do redakcji proszę
Copyright © 1991-2024 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl