Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

TRIANGLE - dwudrożne, instalacyjne zestawy głośnikowe Secret LCR7 (15.03.2023)

Secret LCR7 to najnowsze, 2-drożne głośnikowe zestawy instalacyjne marki Triangle. Cena za sztukę wynosi 1.695 zł (dystrybucja Rafko).

Zestawy zaprojektowano do użytku w systemach stereo i kina domowego. Mogą być montowane zarówno w pozycji pionowej, jak i poziomej. Użytkownik może je wykorzystać jako kanał przedni, centralny lub surround.

Głośnik wysokotonowy o rozmiarze 25mm ma jedwabną kopułkę. Kierunek promieniowania głośnika wysokotnowego można regulować. Dwa głośniki niskośredniotonowe o rozmiarze 170mm mają polipropylenowe membrany.

Cienką magnetyczną maskownicę można pomalować tak, aby pasowała do kolorystyki wnętrza. Aby ułatwić montaż zastosowano intuicyjny system mocowania oraz niskoprofilową konstrukcję (do 10 cm). Dołączony szablon montażowy ułatwia dokładne cięcie i pozycjonowanie. Terminal posiada przyciski ułatwiające podłączenie kabli głośnikowych o grubości przekroju od 1,5 do 5mm2.

Aby dopasować się do akustyki pomieszczenia można regulować skokowo charakterystykę. Zarówno dla toru wysokotonowego jak i niskotonowego do wyboru są po trzy pozycje (-2dB, 0dB, +2dB).

Dane techniczne Triangle Secret LCR7:

[zdjęcie instalacyjnych zestawów głośnikowych Triangle Secret LCR7]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2023 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl