Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

SONY - kolejne modele kolumn serii Pascal (3.06.2002)

Jeszcze w tym miesiącu na rynek mają wejść dwa nowe modele kolumn Pascal. Są to zestwy do kina domowego zawierające 5.1 kanałów. Droższy model SA-VE835ED kosztuje 3.999 zł, a tańszy SA-VE535 ma cenę 2.499 zł.

Zestawy zawierają po pięć pasywnych kolumn do odtwarzania wyższych zakresów pasma i aktywny subwoofer. W droższym modelu obudowy głośników przednich, tylnich i centralnego są odlewane z aluminium. Zastosowano w nich głośniki o średnicach 57mm (średniotonowy) i 19 mm (wysokotnowy). Głośnik niskotonowy w subwooferze ma średnicę 20 cm. Taką samą wielkość ma też głośnik basowy w modelu SA-VE535, gdzie kolumny satelitarne wykorzystują głośniki o średnicach 57 i 25 mm. Jako wyposażenie dodatkowe osiągalne są specjalne stojaki, a niezbędne okablowanie jest dołączone w zestawie.
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl