Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

SONY - nowe produkty kina domowego (3.06.2002)

W ofercie firmy Sony pojawił się szereg nowych produktów do kina domowego. Ze względu na rosnącą popularność tego typu sprzętu wprowadzono dwa odtwarzacze DVD klasy podstawowej. Zastosowano w nich mechanizm Precision Drive 2 oraz czytnik optyczny z dwoma laserami, co pozwala odtwarzać nie tylko standardowe płyt CD i DVD ale również CD-R/RW, DVD+RW, DVD-R/RW. Obsługiwane są również pliki MP3. Ceny odtwarzaczy wynoszą odpowiednio: DVP-NS305/B - 999 zł, DVP-NS305/S - 1.099 zł, DVP-NS405 - 1.299 zł.

Z kolei model DVP-PQ1, nazwany Picot, jest urządzeniem przeznaczonym dla bardzo młodej klienteli. Charakteryzuje się on nietypowym wzornictwem oraz wymienną płytą czołową co pozwla użytkownikowi samodzielnie decydować o wyglądzei. Cena wynosi 999 zł.

Z kolei odtwarzacz DVD o oznaczeniu DVP-F41MS wyposażono w gniazdo Memory Stick. Urządzenie umożliwia oglądanie zdjęć zapisanych w na karatch Memory Stick w formacie JPEG oraz nagrań muzyki w formacie ATRAC 3. Możliwe jest też odtwarzanie z płyt CD-R/RW plików MP3 oraz JPEG. Cena detaliczna wynosi 2.999 zł.

DAV-S400 to urządzenie innej kategorii niż wcześniej opisane - zintegrowany system kina domowego zawierający amplituner, odtwarzacz DVD/SACD oraz kolumny głośnikowe 5.1 kanałów. Cena to 2.799 zł.
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl