Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie wykonywać żadnych innych czynności związanych z ogłoszeniami

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 20 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie możliwe będzie korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

ETHEREAL - kable optyczne MHX-T i rebranding MetraAV (9.02.2023)

W ofercie firmy Rafko znalazły się kable optyczne Ethereal MHX-T. Są to przewody do przesyłania sygnału cyfrowego audio.

Kable objęte są 10-letnią gwarancją producenta. Według firmowych materiałów zastosowane w Ethereal MHX bardzo dobrej jakości włókna światłowodowe minimalizują poziom jittera. Wtyki pokryto 24-karatowym złotem, a trwała i elastyczna izolacja osłania rdzeń światłowodowy i zabezpiecza przed uszkodzeniami. Kable optyczne są odporne na zakłócenia elektromagnetyczne.

Kable optyczne Ethereal MXH pozwalają na transfer danych na duże odległości z zachowaniem dobrej jakości. Są one dostępne w długościach od 0,5 do 15 metrów w następujących cenach:
- MHX-T5 (0.5m) ... 69 zł
- MHX-T1 (1m) ... 75 zł
- MHX-T2 (2m) ... 89 zł
- MHX-T3 (3m) ... 105 zł
- MHX-T4 (4m) ... 129 zł
- MHX-T6 (6m) ... 159 zł
- MHX-T8 (8m) ... 199 zł
- MHX-T10 (10m) ... 219 zł
- MHX-T15 (15m) ... 329 zł

Nazwa marki Ethereal zastępuje nazwę MetraAV. Oferta nadal obejmuje produkty przeznaczone do komercyjnych oraz domowych integracji systemów audio-wizualnych. Firma Metra Electronics działa na rynku od lat czterdziestych, gdy Michael M. Somma - weteran pełniący funkcję radiotelegrafisty podczas II WŚ - otworzył mały sklep na Brooklinie w Nowym Jorku, w którym naprawiał i sprzedawał telewizory oraz radia FM. Z czasem Somma jako jeden z pierwszych zaoferował kompletne zestawy do montażu radia w samochodach. Wykorzystując swoje doświadczenie w zakresie łączności samochodowego sprzętu audio, w 2001 roku Metra Home Theatre Group stworzyła odrębną jednostkę, dedykowaną kablom HDMI, systemom kina domowego i akcesoriom instalacyjnym - Ethereal Home Theater. Działalność rozpoczęta pod marką Ethereal Home Theater przekształciła się w MetraAV, a teraz wraca do nazwy Ethereal. Obecnie portfolio marki Ethereal obejmuje serie produktów Velox, Helios, Big Dog Power oraz Ethereal, w tym kable HDMI, kable audio, kable optyczne, przewody do instalacji domowych oraz komercyjnych, wiele innowacyjnych produktów do dystrybucji zasilania, a także narzędzia do naprawy instalacji, przedłużacze, rozgałęźniki i przełączniki, konwertery, adaptery czy zestawy IR.

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Aby przekazać swoje uwagi do redakcji proszę
Copyright © 1991-2024 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl