Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie wykonywać żadnych innych czynności związanych z ogłoszeniami

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 20 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie możliwe będzie korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

SENNHEISER - dokanałowe słuchawki IE 200 (10.01.2023)

Firma Sennheiser rozszerza serię słuchawek IE i wprowadza nowy, douszny model IE 200. Słuchawki te będą dostępne w Polsce w drugiej połowie lutego w katalogowej cenie 699 zł (dystrybucja Aplauz Audio).

Nowy model posiada wspólne korzenie ze starszymi konstrukcjami, ale ma być dostępny dla szerszej publiczności. IE200 opierają się na rozwijanej od 15 lat technologii Sennheiser TrueResponse. Zastosowano 7-milimetrowe, szerokopasmowe przetworniki, które znajdziemy też w modelach IE300, IE600 i IE900. Zniekształcenia harmoniczne są zminimalizowane do poziomu poniżej 0,08%. Według informacji producenta charakterystka częstotliwościowa jest tak dobra jak w znacznie droższych słuchawkach, pozbawiona wzgórków i dolin.

IE 200 można dopasować do preferencji słuchacza dzięki unikalnej funkcji podwójnego strojenia. Dołączone końcówki douszne można zamontować w jednej z dwóch pozycji. Pozycja standardowa służy do odsłuchu referencyjnego z większą ilością basu, a pozycja otwarta do odsłuchu analitycznego.

Wkładki douszne z pianki wiskoelastycznej i silikonu w wielu rozmiarach blokują dźwięki z otoczenia, jednocześnie maksymalizują reakcję na niskie tony. Słuchawki mają regulowane zaczepy na uszy.

Zmieniony, pleciony kabel ze złączami MMCX zmniejsza hałas podczas obsługi. Ma on długość 1,2m i jest zakończony szeroką wtyczką mini-jack stereo 3,5 mm. Oprócz kabla i wkładek dousznych w zestawie jest też dostarczany woreczek do przechowywania słuchawek.

Słuchawki mają impedancję 18Ω, poziom głośności 119dB (1kHz, 1Vrms), pasmo przenoszenia 6-20.000Hz.

[zdjęcie słuchawek Sennheiser IE200]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Aby przekazać swoje uwagi do redakcji proszę
Copyright © 1991-2024 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl