Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie wykonywać żadnych innych czynności związanych z ogłoszeniami

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 20 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie możliwe będzie korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

HIFIMAN - zamknięte słuchawki planarne Sundara Closed-Back (4.01.2023)

Według materiałów producenta otwarte słuchawki HiFiMan Sundara to jeden z najbardziej popularnych modeli planarnych tej marki. Teraz do oferty dodano spokrewniony model o konstrukcji zamkniętej - Sundara Closed-Back. Regularna cena detaliczna wynosi 2.799zł, a w ramach styczniowej promocji można nabyć słuchawki w cenie 2.299zł (dystrybucja Rafko).

Sundara Closed-Back to słuchawki planarne o konstrukcji zamkniętej, zapewniające użytkownikom wysoki poziom izolacji od otoczenia. Ręcznie montowane nauszniki mają muszle z drewna bukowego. Wyglądem przypominają model R10D, ale muszle Sundary są płytsze.

Słuchawki Sundara Closed-Back, podobnie jak wersja otwarta, są wyposażone w bardzo cienką membranę NEO supernano (NsD), jak podaje producent o 80% cieńszą niż membrany w innych popularnych słuchawkach. Oprócz tego zastosowano najnowszą technologię HiFiMan-a, magnesy Stealth Magnets o specjalnie dobranym kształcie. W porównaniu do magnesów o prostokątnym przekroju, których używa się w standardowych konstrukcjach planarnych, najnowsze rozwiązanie HiFiMan-a zapewnia lepszą transparentność akustyczną, zmniejsza turbulencje i dyfrakcje fal dźwiękowych.

Słuchawki Sundara Closed-Back mają wysoką skuteczność na poziomie 98dB, co ułatwia ich wysterowanie i pozwala na pracę w połączeniu z urządzeniami mobilnymi.

W nowej wersji Sundary Closed-Back zachowano czarny, hybrydowy pałąk z opaską i precyzyjną regulacją, która pozwala na dopasowanie do każdej wielkość głowy oraz ma zapewnić wysoki komfort użytkowania. Nauszniki wykonane są z gładkiej ekologicznej skóry, od strony głowy poduszki pokrywa sprężysta siateczka o heksagonalnej strukturze, a ich wnętrze wypełnia wysokiej jakości pianka z pamięcią kształtu.

W zestawie ze słuchawkami dostarczany jest odłączany, dwustronny kabel mini-jack 3.5mm o długości 1,5m, a także adapter na duży jack 6.35mm.

Dane techniczne Sundara Closed-Back:

[zdjęcie słuchawek HiFiMan Sundara Closed-Back]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Aby przekazać swoje uwagi do redakcji proszę
Copyright © 1991-2024 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl