Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie wykonywać żadnych innych czynności związanych z ogłoszeniami

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 20 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie możliwe będzie korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

LEAK - bogato wysposażony wzmacniacz zintegrowany Stereo 230 (22.12.2022)

W 2020 roku przywrócono rynek markę Leak i wprowadzono wówczas transport CDT oraz wzmacniacz Stereo 130. Teraz do oferty wchodzi nowy wzmacniacz zintegrowany Stereo 230. Jest on dostępny w dwóch rodzajach wykończenia. Cena wersji z metalową obudową wynosi 5.999 złotych, a cena za wersję z fornirowaną obudową drewnianą wynosi 6.699 złotych. Dystrybucję w Polsce prowadzi FNCE.

W porównaniu z wcześniejszym modelem Stereo 130, Leak Stereo 230 oferuje większą moc i bogatsze możliwości funkcjonalne.

Na wyposażeniu są dwa wejścia liniowe i wejście gramofonowe MM (wzmocnienie 41dB). Dla sygnałów cyfrowych zainstalowano wejścia SPDIF koncentryczne, SPDIF optyczne, wejście HDMI ARC, port USB typ B dla połączenia z komputerem. Wbudowany jest certyfikowany dekoder MQA (PC USB, koncentryczny, optyczny). Można też przesłać sygnał bezprzewodowo przez Bluetooth z obsługą aptX.

Oprócz terminali głośnikowych na wyposażeniu jest wyjście słuchawkowe, wyjście z przedwzmacniacza i dwa wyjścia cyfrowe (optyczne, koncentryczne).

Stopień mocy w klasie AB bazuje na układach TDA7293. Niskoszumowy przedwzmacniacz gramofonowy ma obwód oparty na tranzystorach JFET. Dedykowany układ wzmacniacza słuchawkowego wykorzystuje technologię Current Feedback.

Do konwersji cyfrowo-analogowej zatrudniono układ ES9018 Sabre32 Reference z 32-bitową architekturą HyperStream firmy ESS Technology i eliminatorem jittera w domenie czasowej.

Na wyposażeniu jest wejście i wyjście wyzwalacza oraz port USB typ A przeznaczony do instalowania aktualizacji. Ze wzmacniaczem dostarczany jest pilot zdalnego sterowania.

Dane techniczne wzmacniacza Leak Stereo 230:

[zdjęcie wzmacniacza Leak Stereo 230]
[zdjęcie wzmacniacza Leak Stereo 230 - tylna ścianka]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Aby przekazać swoje uwagi do redakcji proszę
Copyright © 1991-2024 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl