Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

FLUX HIFI - gramofonowe akcesoria w dystrybucji DNA AUDIO (12.12.2022)

Oferta dystrybucyjna firmy DNA AUDIO (dawniej Trimex) została poszerzona o produkty niemieckiej marki Flux HiFi. Są to akcesoria do gramofonów i płyt winylowych. Prace nad opracowaniem pierwszych produktów Flux HiFi rozpoczęto w maju 2014, a rynkowy debiut miał miejsce w czerwcu 2015.

Trzon oferty Flux HiFi tworzą 4 produkty:
Flux - Turbo 2.0 (cena 1.499 złotych) to odkurzacz do płyt winylowych. Ma on karbonową szczoteczkę. Mimo relatywnie niedużych rozmiarów (125 * 122 * 64 mm) urządzenie ma silną sekcję ssącą. Ciśnienie ssące wyciąga wszelkie zabrudzenia z płyt winylowych do zintegrowanego i wymiennego filtra.
Flux - Sonic (cena 829 złotych) to szczoteczka soniczna do igły gramofonowej w zestawie z płynem. Ma ona delikatnie i szybko usuwać wszelkie zabrudzenia z igieł gramofonowych za pomocą wysokiej częstotliwości wibracji. Operacja jest prosta i nie wymaga demontażu igły, wkładki, czy główki. Zalecane jest czyszczenie igły nie rzadziej niż co 5 płyt winylowych.
Flux - Brush (cena 299 złotych) to welurowo-węglowa szczoteczka do płyt winylowych. Ma ona welurowe podkładki z wbudowaną w środkowej części szczoteczką karbonową, której celem jest wydobycie wszelkich zabrudzeń z głębi rowka winylowego, a także rozładowanie ewentualnych naelektryzowań. Karbonowa szczoteczka jest połączona bezpośrednio z aluminium w celu rozładowania nagromadzonych ładunków elektrycznych.
Flux - Sleeves to koperty antystatyczne do płyt winylowych. Koperty występują w opakowaniach po 12 sztuk (49 złotych) lub 50 sztuk (169 złotych).

Ofertę uzupełniają wymienne akcesoria i elementy. Flux - Fluid (15 ml) to wymienny płyn do szczoteczki sonicznej. Dostępne są też wymienne ślizgi, a także wymienne filtry do odkurzacza Flux-Turbo 2.0.

[zdjęcie szczoteczki sonicznej do igieł Flux HiFi Sonic]
[zdjęcie odkurzacza płyt Flux HiFi Turbo 2.0]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2023 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl