Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

EXPOSURE - przedwzmacniacz stereo Exposure 3510 (17.11.2022)

Na polski rynek wszedł przedwzmacniacz stereo Exposure 3510. Jest on objęty 2 letnią gwarancją (możliwość rozszerzenia o 1 rok po rejestracji). Cena wynosi 10.395 złotych (dystrybucja Rafko).

Seria Exposure 3510 to aktualizacja serii 3010, wykorzystująca też rozwiązania techniczne z flagowej serii 5010. Serię Exposure 3510 tworzą: wzmacniacz zintegrowany stereo, przedwzmacniacz stereo oraz końcówka mocy w wersji stereo i mono.

Na wyposażeniu przedwzmacniacza 3510 jest standardowo 6 wejść liniowych, lub 5 przy opcjonalnym module gramofonowym. Do dyspozycji są 2 główne wyjścia przedwzmacniaczowe RCA (pre-out) oraz 1 wyjście magnetofonowe (tape).

Zgodnie z filozofią Exposure, ścieżka sygnału została maksymalnie skrócona. Stopień wyjściowy zrealizowany na elementach dyskretnych pracuje w klasie A. Do przełączania wejść zastosowano wysokojakościowe przekaźniki. W zasilaczu pracuje duży, wykonany na zamówienie transformator toroidalny.

Podobnie jak w przypadku wzmacniacza zintegrowanego 3510, przedwzmacniacz oferuje również wybór stałego lub zmiennego wzmocnienia, co oznacza, że można go zastosować do zwykłego zestawu stereo lub jako część systemu kina domowego.

Obudowa wykonana w całości z aluminium (dostępna w kolorze czarnym lub tytanowym) minimalizuje rezonanse, drgania oraz zakłócenia elektromagnetyczne.

Załączony pilot zdalnego sterowania pozwala zmieniać wejścia i regulować głośność, a także skorzystać z funkcji wyciszania.

Do przedwzmacniacza 3510 można opcjonalnie instalować moduły gramofonowe MM, MC lub konwerter CA 24bity/192kHz.

Dane techniczne przedwzmacniacza Exposure 3510:

[zdjęcie przedwzmacniacza Exposure 3510]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2023 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl