Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

CIRRUS LOGIC - nowe konwertery A/C (15.05.2002)

W Monachium, na konwencji AES, Cirrus Logic zaprezentował nowe konwertery analogowo-cyfrowe: CS5361 oraz CS5351. Ich przystępne ceny pozwalają na aplikacje w sprzęcie powszechnego użytku, natomiast według producenta ich poziom jakościowy jest właściwy dla układów profesjonalnych. W konwerterach zastosowano firmową architekturę (multi bit delta-sigma) oraz dynamiczne dopasowanie elementów (dynamic element matching).

CS5361 to układ 24-bitowy pracujący z częstotliwością próbkowania 192 kHz (zakres dynamiki 114dB, THD+N równe -105dB). Tańszy CS5351 obsługuje taki sam format sygnału i ma takie same wyprowadzenia elektryczne, ale ze względu na prostszą architekturę stopni wejściowych (SE zamiast różnicowej) ma nieco gorsze parametry - zakres dynamiki 108dB oraz zniekształcenia+szum na poziomie -100dB. Przy zakupie partii 10.000 sztuk układy kosztują odpowiednio 4.95 i 3.95 dolara.
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl