Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie wykonywać żadnych innych czynności związanych z ogłoszeniami

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 20 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie możliwe będzie korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

DENON - nowe amplitunery i wzmacniacze AV z obsługą 8K (11.10.2022)

Denon zaprezentował kilka nowych amplitunerów i wzmacniaczy audio-wideo z obsługą 8K. W Polsce dystrybucję prowadzi Horn Distribution.

Urządzenia nowej linii Denon obsługują popularne formaty 3D, takie jak Dolby Atmos, DTS:X, IMAX Enhanced i Auro 3D, wraz z Dolby Surround, DTS:X i wieloma innymi. Większość amplitunerów Denon AVR jest wyposażona w technologię HEOS Built-In, która umożliwia stworzenie systemu multi room.

AVC-A1H (cena w późniejszym terminie) to flagowy wzmacniacz AV należący do A-Series. Ma on 15 kanałów wzmocnienia, najpotężniejszy transformator Denon, starannie dobrane podzespoły i masywną, sztywną konstrukcję. Dzięki przyszłej aktualizacji oprogramowania A1H zyska funkcjonalność Dirac Live, czyli system adaptacji do akustyki pomieszczenia odsłuchowego.

Kolejne trzy urządzenia należą do X-Series.
AVC-X4800H (cena w późniejszym terminie) to 9.4 kanałowy wzmacniacz AV o mocy 200 watów na kanał. Obsługiwane są formatyu Dolby Atmos, DTS:X oraz IMAX Enhanced oraz Auro 3D. X4800 będzie obsługiwał funkcjonalność Dirac Live z przyszłą aktualizacją oprogramowania.
AVC-X3800H (cena 8.199 złotych) to 9.4 kanałowy wzmacniacz AV oferując moc 180 watów na kanał. X3800 będzie obsługiwał funkcjonalność Dirac Live z przyszłą aktualizacją oprogramowania.
AVR-X2800H / AVR-X2800H DAB to (ceny odpowiednio 4.799 i 4.649 złotych) 7.2 kanałowe amplitunery AV o mocy 95 watów na kanał. AVR-X2800H ma rozbudowaną łączność HDMI 2.1 z trzema wejściami 8K. Model DAB został dodatkowo wyposażony w radio cyfrowe.

AVR-S970H (cena 4.649 złotych) należy to S-Series. Jest to 7.2 kanałowy amplituner o mocy 145 watów na kanał. Ma trzy wejścia 8K, co zapewnia łączność HDMI 2.1 i obsługę wyższej rozdzielczości wideo i częstotliwości odświeżania.

[zdjęcie amplitunera Denon AVR-S970H]
[zdjęcie amplitunera Denon AVR-S970H - tylna ścianka]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Aby przekazać swoje uwagi do redakcji proszę
Copyright © 1991-2024 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl