Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

SONOS - bezprzewodowy, cylindryczny subwoofer Sub Mini (16.09.2022)

Sonos poszerzył swoje portfolio o nowy subwoofer Sub Mini. Będzie on dostępny w sprzedaży od 6 października 2022 w dwóch kolorach, matowej czerni i bieli w cenie 2.399 złotych (dystrybucja Horn Distribution).

Sonos Sub Mini to subwoofer bezprzewodowy. Z siecią lokalną łączy się bezprzewodowo poprzez WiFi. Jest też gniazdo do połączenia przewodowego Ethernet umieszczone na spodniej ściance. Sub Mini można połączyć z soundbarami Beam lub Ray i stworzyć kino domowe. W połączeniu z głośnikami One i One SL subwoofer poprawi jakość dźwięku utworów muzycznych.

W Sub Mini pracują podwójne, niestandardowe głośniki niskotonowe o rozmiarze 6 cali. Są zamontowane w specjalnie wygłuszonej obudowie. Głośniki zostały skierowane do wewnątrz aby tłumić drgania i neutralizować zniekształcenia. Do sterowania glośnikami wykorzystwane są wzmacniacze w klasie D.

Po podłączeniu zasilania dodanie Sub Mini do systemu Sonos wymaga tylko kilku kliknięć w aplikacji Sonos. Głośność jest automatycznie dostosowana do sparowanego soundbara lub głośnika. Subwoofer można też dostroić dzięki funkcji Trueplay. Dzięki mikrofonowi w urządzeniu z systemem iOS (z systemem iOS 8 lub nowszym) Trueplay analizuje akustykę pomieszczenia i optymalizuje korektor graficzny.

Średnica subwoofera to 230mm, jego wysokość wynosi 305mm, a masa 6,35kg.

[zdjęcie subwoofera Sonos Sub Mini]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2023 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl