Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie wykonywać żadnych innych czynności związanych z ogłoszeniami

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 20 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie możliwe będzie korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

AURALIC - aktualizacja Aries G1 i Altair G1 do wersji G1.1 (6.09.2022)

Auralic ogłosił aktualizację produktów Aries G1 i Altair G1 do wersji G1.1. Dostępność nowych modeli spodziewana jest pod koniec września 2022. Cenę Aries G1.1 i Altair G1.1 ustalono na 14.990 zł (dystrybucja MIP).

Aktualizacja G1.1 wprowadza dwie nowości wspólne dla obu modeli. Aries G1.1 i Altair G1.1 są teraz wyposażone w masywną podstawę z produktów serii G2.1. Satynowo-srebrna płyta przy podstawie poprawia ogólną estetykę i zapewnia dodatkowe tłumienie wibracji dla lepszych osiągów brzminiowych. W obu przypadkach wdrożono obsługę AirPlay 2, co poszerza opcje przesyłania strumieniowego.

Aries G1.1 to bezprzewodowy transport strumieniowy, zapewniający bezprzewodowe, strumieniowe przesyłanie muzyki do domowego systemu audio. Po podłączeniu do konwertera cyfrowo-analogowego można bezprzewodowo przesyłać muzykę. Dzięki aktualizacji G1.1 klienci mogą zakupić opcję pamięci wewnętrznej, aby przechowywać muzykę w urządzeniu.

Altair G1.1 to cyfrowy odtwarzacz strumieniowy z łącznością Wi-Fi i wyjściem analogowym. Można go podłączyć do wzmacniacza lub aktywnych głośników. Altair G1.1 ma ulepszony zegar Femto, zapewniający podwyższony poziom precyzji wbudowanego przetwornika cyfrowo-analogowego. Posiada również mocniejszy wbudowany wzmacniacz słuchawkowy.

A urządzeniach Auralic wykorzystywana jest wprowadzona w 2014 roku i aktualizowana wewnętrznie platforma Lightning do sterowania i strumieniowego przesyłania danych. Wśród funkcji przesyłania strumieniowego Lightning jest pamięć podręczna, odtwarzanie i zgrywanie płyt CD oraz bezprzewodowe przesyłanie strumieniowe do 384 PCM i DSD512. Aplikacja Lightning DS iOS zapewnia natywną integrację z usługami strumieniowania w wysokiej rozdzielczości, takimi jak Amazon Music, Qobuz i HighResAudio, a także innymi bezstratnymi usługami, takimi jak TIDAL, KKBox i NetEase. Platforma Lightning obsługuje również TIDAL Connect, Spotify Connect, AirPlay, Bluetooth i działa jako punkt końcowy Roon Ready.

Wraz ze zmianą linii, producent oferuje użytkownikom starych urządzeń AURALiC Aries możliwość wymiany na modele z serii G1 na specjalnych warunkach. Ilości są ograniczone ze względu na końcówkę serii. Więcej informacji u dystrybutora.

[zdjęcie transportu strumieniowego Auralic Aries G1.1]
[zdjęcie odtwarzacza strumieniowego Auralic Altair G1.1]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Aby przekazać swoje uwagi do redakcji proszę
Copyright © 1991-2024 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl