Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie wykonywać żadnych innych czynności związanych z ogłoszeniami

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 20 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie możliwe będzie korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

EXPOSURE - wzmacniacz zintegrowany 3510 (23.08.2022)

W serii 3510 brytyjskiej firmy Exposure pojawił się nowy wzmacniacz zintegrowany stereo 3510. Dostępne są dwie wersje wykończenia (w kolorze czarnym lub tytanowym). Produkcja odbywa się w Wielkiej Brytanii. Sprzęt jest objęty 2-letnią gwarancją z możliwością rozszerzenia o 1 rok po rejestracji, a cena detaliczna wynosi 14.695 złotych (dystrybucja Rafko).

Exposure 3510 ma zwykłe wejścia liniowe (oznaczone tuner, CD, AUX2) wejście AV bezpośrednio na końcówkę mocy, wejście AUX1/phono, oraz wejście dedykowane dla magnetofonu. Dzięki wejściu AV 3510 można podłączyć do przedwzmacniacza zewnętrznego, bądź też skorzystać z wyjścia PRE OUT innego wzmacniacza lub amplitunera.

Oprócz zdublowanych terminali głośnikowych ułatwiających bi-wiring zainstalowano też wyjście słuchawkowe jack 6,3mm, dwa wyjścia z przedwzmacniacza (PRE-OUT) i wyjście do nagrywania na magnetofon.

Nowy wzmacniacz technologicznie bazuje na rozwiązaniach ze szczytowej serii 5010. Exposure 3510 ma moc 110W/8Ω na kanał. Konstrukcja opiera się wyłącznie na tranzystorach dyskretnych, z dodatkowymi elementami stabilizującymi zasilanie. Zastosowano wysokiej jakości komponenty dedykowane do zastosowań audio hi-end, w tym wysokiej jakości kondensatory w ścieżce sygnału.

Opatentowany przedwzmacniacz pracuje w klasie A, a sekcja wyjściowa w klasie AB wykorzystuje szybkie tranzystory bipolarne. Zgodnie z firmową filozofią ścieżka sygnału została maksymalnie skrócona.

Obudowa jest wykonana w całości z aluminium, minimalizuje rezonanse, drgania oraz zakłócenia elektromagnetyczne.

Istnieje możliwość zamontowania w 3510 opcjonalnego modułu. Do wyboru jest moduł przetwornika cyfrowo-analogowego (DAC), przedwzmacniacza gramofonowego MM lub przedwzmacniacza gramofonowego MC.

Do wzmacniacza dołączany jest pilot zdalnego sterowania.

Dane techniczne :

[zdjęcie wzmacniacza zintegrowanego Exposura 3510]
[zdjęcie wzmacniacza zintegrowanego Exposura 3510 - tylna ścianka]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Aby przekazać swoje uwagi do redakcji proszę
Copyright © 1991-2024 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl