Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie wykonywać żadnych innych czynności związanych z ogłoszeniami

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 20 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie możliwe będzie korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

SENNHEISER - bezprzewodowe, wokółuszne słuchawki Momentum 4 Wireless (10.08.2022)

Firma Sennheiser zaprezentowała nowe bezprzewodowe słuchawki Momentum 4 Wireless. Będą one dostępne w Polsce w drugiej połowie sierpnia 2022 w cenie katalogowej 1.699 złotych w dwóch wersjach kolorystycznych, czarnej i białej (dystrybucja Aplauz).

Momentum 4 Wireless to zamknięte słuchawki wokółuszne. Zastosowano w nich 42-milimetrowe przetworniki dynamiczne. Do łączności bezprzewodowej wykorzystywany jest Bluetooth 5.2. Obsługiwane są kodeki SBC, AAC, aptX, aptX adaptive. Możliwe jest jednoczesne podłączenie wielu urządzeń Bluetooth do słuchawek.

Słuchawki są wyposażone w system aktywnej redukcji szumów (ANC) do eliminacji zakłóceń z otoczenia. W razie potrzeby można jednym dotknięciem uruchomić tryb transparentnego odsłuchu, co pozwala usłyszeć dźwięki z zewnątrz bez zdejmowania słuchawek.

W obsłudze Momentum 4 Wireless pomagają dotykowe panele nauszników, a także komunikaty głosowe i komunikaty dźwiękowe. Ułatwia to sterowanie muzyką, połączeniami telefonicznymi i asystentami głosowymi.

Funkcja Smart Pause zatrzymuje odtwarzanie po zdjęciu słuchawek i wznawia je po ponownym założeniu na uszy. Aby oszczędzać energię, funkcja automatycznego włączania/wyłączania włącza słuchawki po podniesieniu i wyłącze je gdy nie są używane.

Momentum 4 Wireless mają po dwa mikrofony MEMS na stronę. Pozwoliło to na zastosowanie kształtowania wiązki i tłumienie zakłóceń pogarszających jakość głosu.

Momentum 4 Wireless zaprojektowano mając na względzie lekkość konstrukcji. Wyściełany pałąk i miękkie poduszki mają zapewniać wysoki komfort. Mechanizm zawiasu o niskim tarciu dostosowuje się do użytkownika bez wywierania nadmiernego nacisku na głowę. Słuchawki mogą być złożone na płasko.

Baterie litowo-jonowe o pojemności 700mAh pozwalają na pracę do 60 godzin w włączoną aktywną redukcją szumów. Pełne ładowanie trwa około 2 godzin. Funkcja szybkiego ładowania daje dodatkowe sześć godzin słuchania po 10 minutach.

Można skorzystać ze specjalnej aplikacji przeznaczonej do słuchawek (Sennheiser Smart Control). Umożliwia ona skorzystanie z korektora, trybów odsłuchu i funkcji personalizacji brzmienia.

Impedancja w trybie aktywnym wynosi 470Ω, a w trybie pasywnym 60Ω.

W zestawie ze słuchawkami dołączane jest etui, kabel USB-C do ładowania, kabel połączeniowy z wtykami 3,5mm oraz 2,5mm, a także adapter samolotowy.

[zdjęcie słuchawek Sennheiser Momentum 4 Wireless]
[zdjęcie słuchawek Sennheiser Momentum 4 Wireless z etui]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Aby przekazać swoje uwagi do redakcji proszę
Copyright © 1991-2024 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl