Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie wykonywać żadnych innych czynności związanych z ogłoszeniami

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 20 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie możliwe będzie korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

LUMIN - odtwarzacz sieciowy T3 (5.08.2022)

Na rynek wchodzi odtwarzacz sieciowy Lumin T3. Pierwsze egzemplarze mają być dostępne w Polsce pod koniec sierpnia 2022, a cena została ustalona na 23.990 zł (dystrybucja Audio Atelier).

Wyjścia analogowe są dostępne w dwóch postaciach, niesymetrycznej RCA (napięcie 3Vrms) i symetrycznej XLR (napięcie 6Vrms). Na wyposażeniu jest wyjście cyfrowe BNC, a oprócz tego jako wyjście można wykorzystać port USB.

Do połączenia z siecią lokalną służy gniazdo RJ45 Gigabit Ethernet. Do gniazda USB można podłączyć nośnik z plikami, obsługiwane są pojedyncze partycje FAT32, exFAT oraz NTFS.

Lumin T3 wykorzystuje protokół UPnP AV z rozszerzeniem dla strumieniowania audio (OpenHome). T3 jest urządzeniem RoonReady, obsługuje Spotify Connect, Tidal Connect, Quobuz, FLAC Lossless Radio, TuneIn Radio, Apple AirPlay i multiroom (SongCast).

W T3 zastosowano nowe układy przetwarzania i zwiększono zakres możliwych do wprowadzenia przyszłych aktualizacji.

Podwójne układy konwersji cyfrowo-analogowej ES9028PRO SABRE pracują w trybie dual mono. Obsługiwane są zmiany częstotliwości próbkowania (upsampling i downsampling) do dowolnej częstotliwości z zakresu do DSD256 i PCM 384kHz. Zaimplementowano regulację głośności Leedh.

Dostępne są dwa rodzaje wykończenia, anodyzowane aluminium w kolorze czarnym lub srebrnym. Powierzchnia obudowy jest wykonana tak samo jak w hi-endowym modelu P1.

Do sterowania T3 służy aplikacja na urządzenia mobilne. W przypadku sprzętu marki Apple wymagany jest system iOS 8.0 lub późniejszy. W przypadku aplikacji Android potrzebna jest wersja systemu 4.0 lub późniejsza. Aplikacja daje użytkownikowi obsługę Tidal, Quobuz, MQA, radia TuneIn, a także obsługę wysokiej jakości grafik powiązanych z muzyką. Wbudowane jest wyszukiwanie i rozbudowana obsługa tagów i playlist. Można też z pomocą aplikacji regulować głośność.

Wbudowany zasilacz obsługuje automatycznie napięcia zasilania z zakresu 100-240V.

Dane techniczne Lumin T3:

[zdjęcie odtwarzacza Lumin T3]
[zdjęcie odtwarzacza Lumin T3 - czarny]
[zdjęcie odtwarzacza Lumin T3 - tylna ścianka]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Aby przekazać swoje uwagi do redakcji proszę
Copyright © 1991-2023 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl