Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

MUSICAL FIDELITY - zintegrowany wzmacniacz dual-mono A308 (30.04.2002)

A308 to nowy zintegrowany wzmacniacz brytyjskiej firmy Musical Fidelity. To okazale wyglądające urządzenie wyposażono w cztery wejścia o poziomie liniowym, jeden komplet gniazd magnetofonowych, wejście gramofonowe (MM i MC) oraz możliwość pominięcia sekcji przedwzmacniacza. Moc A308 wynosi 150W. Według komunikatu prasowego możliwości układów z serii Nu-Vista zostały wyczerpane i dlatego w A308 zastosowano nową topologię. Jej głównym wyróżnikeim jest dokładna izolacja zasilania stopnia wyjściowego od zasilania stopnia sterujacego. Inne cechy charakterystyczne to płytkie sprzeżenie zwrotne oraz konstrukcja dual-mono. Zniekształcenia harmoniczne są utrzymane na poziomie poniżej 0,1% jeszcze dla częstotliwości 40kHz. Zalecana cena detaliczna na rynku brytyjskim wynosi 2000 funtów.
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl