Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie wykonywać żadnych innych czynności związanych z ogłoszeniami

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 20 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie możliwe będzie korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

TRIANGLE - Borea Active BT, kolumny aktywne z wieloma wejściami (15.06.2022)

Na nasz rynek weszły dwa modele aktywnych kolumn Triangle Borea Active BT. Mają one bogaty zestaw wejść i mogą też odbierać sygnał bezprzewodowo. Dystrybucję w Polsce prowadzi Rafko.

Borea Active BR02 BT i Borea Active BR03 BT to dwudrożne kolumny podstawkowe z obudową bass-reflex. Produkowane są w pięciu wersjach kolorystycznych. Zestaw obejmuje jedną kolumnę aktywną i drugą pasywną, sterowaną z wyjścia pierwszej. W komplecia załączne są magnetycznie mocowane maskownice, pilot, samoprzylepne nóżki antypoślizgowe do umieszczenia pod kolumnami, przewód zasilający, 3-metrowy kabel głośnikowy do połączenia kolumn i instrukcja obsługi.

Głośnik wysokotonowy o rozmiarze 1 cala ma jedwabną kopułkę, a przetworniki średnio-niskotonowe membrany z celulozy i zawieszenia wykonane z unikalnego połączenia gumy i pianki. Wbudowany w kolumnach wzmacniacz pracuje w klasie D.

Obydwa modele mają takie same możliwości połączeniowe. Do dyspozycji jest analogowe wejście RCA stereo, wejście mini-jack 3,5mm, wejście koncentryczne, wejście optyczne. Wejście RCA ma dwa tryby pracy, jako liniowe lub gramofonowe MM. Oprócz tego można odbierać sygnał przez Bluetooth (wersja 5.0) z obsługą kodeków aptX, aptX HD, aptX Low Latency, AAC i SBC.

Na wyposażeniu jest wyjście subwooferowe.

Obudowa jest wykonana z HDF i wyposażona w autorski system DVAS (Driver Vibration Absorption System) redukujący wibracje generowane przez głośnik średnio-niskotonowy. Na system DVAS składają się wzmocnienia wewnątrz obudowy wykonane z płyt MDF oraz pianka EVA. Tunele bass-reflex w obu kolumnach są umieszczone z tyłu obudowy.

Borea Active BR02 BT (cena 2.645 zł) to mniejsze kolumny z tej pary, z 13-centymetrowym głośnikiem niskośredniotonowym i wzmacniaczem o mocy 50W na kanał. Impedancja wynosi 8Ω, efektywność 89dB. Wymiary WSG tego modelu to 31*17,6*27,4cm.

Borea Active BR03 BT (cena 2.995 zł) to kolumny większe, z 16,5-centymetrowym głośnikiem niskośredniotonowym i wzmacniaczem o mocy 60W na kanał. Impedancja wynosi 8Ω, efektywność 90dB. Wymiary WSG tego modelu to 36*20,6*31,4cm.

[zdjęcie aktywnych kolumn Triangle Borea Active BR02 BT]
[zdjęcie aktywnych kolumn Triangle Borea Active BR03 BT]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Aby przekazać swoje uwagi do redakcji proszę
Copyright © 1991-2024 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl