Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie wykonywać żadnych innych czynności związanych z ogłoszeniami

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 20 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie możliwe będzie korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

DENON - wzmacniacz PMA-1700NE, wzmacniacz PMA-900HNE, odtwarzacz CD/plików DCD-900NE (26.05.2022)

Denon zaprezentował trzy nowe urządzenia hi-fi, zintegrowany wzmacniacz PMA-1700NE z wejściami cyfrowymi i analogowymi, zintegrowany wzmacniacz PMA-900HNE z obsługą Heos, oraz odtwarzacz płyt CD i plików audio DCD-900NE. Dystrybucję w Polsce prowadzi Horn Distribution.

Wzmacniacz zintegrowany PMA-1700NE (cena 9.499 złotych) będzie dostępny w czerwcu 2022. Ma on moc na kanał 70W/8Ω (140W/4Ω). Na wyposażeniu są zarówno wejścia cyfrowe (2 optyczne, 1 koncentryczne, 1 USB typ B do połączenia z komputerem) jak i analogowe (3 liniowe, 1 gramofonowe). Wejście gramofonowe może pracować zarówno z wkładkami MC jak i MM. Poprzez USB można odtwarzać pliki DSD do 11.2MHz oraz pliki PCM do 384kHz/32-bitów.

Terminale głośnikowe są zdublowane. Oprócz tego na wyposażeniu jest wyjście słuchawkowe, wyjście magnetofonowe do nagrywania i wejście na końcówkę mocy z zewnętrznego przedwzmacniacza. Wzmacniacz ma regulację barwy (niskie/wysokie), regulację balansu. Dostępne są tryby pracy Source Direct i Analog Mode.

Jak podaje producent konstrukcja cechuje się wysoką opornością na wibracje. Terminale głośnikowe i wejść analogowych są pozłacane.

Wzmacniacz zintegrowany PMA-900HNE (cena 4.699 złotych) będzie dostępny w lipcu 2022. Ma on moc na kanał równą 50W/8Ω (85W/4Ω) i bogate możliwości funkcjonalne. Może być częścią wielopokojowego systemu bezprzewodowego dzięki funkcjonalności HEOS Built-in. Z siecią łączy się bądź to bezprzewodowo przez WiFi, bądź przewodowo przez port Ethernet. Obsługuje też transmisje Bluetooth i jest kompatybilny z AirPlay2. Zainstalowano 3 wejścia optyczne, 1 wejście koncentryczne i wejście USB typ A. PMA-900HNE jest kompatybilny z plikami audio ALAC, FLAC i WAV o rozdzielczości do 24 bity/192kHz, a także ze ścieżkami DSD 2.8MHz i 5.6MHz.

Dla źródeł analogowych zainstalowano trzy wejścia liniowe i wejście gramofonowe MM/MC. Terminale głośnikowe są zdublowane. Na wyposażeniu jest wyjście do nagrywania i wyjście do subwoofera.

PMA-900HNE ma regulację barwy (niskie/wysokie) i regulację balansu. Można też wybrać tryb pracy Source Direct.

Otwarzacz płyt/plików DCD-900NE (cena 2.399 złotych) będzie dostępny w czerwcu 2022. Odczytywane są zwykłe płyty CD, płyty CD-R/RW, także płyty z plikami MP3, WMA, AAC. Zainstalowano też port USB typ A do odczytu plików audio z podłączonych nośników. Odtwarzane są pliki z zapisem PCM do 192kHz/24bitów oraz DSD 2.8MHz/5.6MHz. Na USB obsługiwane są formaty MP3, WMA, AAC, WAV, FLAC, ALAC, AIFF, DSD (DIFF/DSF).

Zastosowano proces przetwarzania i filtrowania sygnału cyfrowego AL32 Processing Plus. Odporna na wibracje konstrukcja izoluje odtwarzacz od niepożądanych zakłóceń. Oprócz wyjścia analogowego zainstalowano też dwa wyjścia cyfrowe, optyczne i koncentryczne.

[zdjęcie wzmacniacza Denon PMA-1700NE]
[zdjęcie wzmacniacza Denon PMA-1700NE - tylna ścianka]
[zdjęcie odtwarzacza DCD-900NE i wzmacniacza Denon PMA-900HNE]
[zdjęcie wzmacniacza Denon PMA-900HNE - tylna ścianka]
[zdjęcie odtwarzacza Denon DCD-900NE - tylna ścianka]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Aby przekazać swoje uwagi do redakcji proszę
Copyright © 1991-2024 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl