Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

EHMANN - listwy zasilające serii Premium PS-X15 Carbon (13.05.2022)

Na nasz rynek weszły nowe listwy zasilające klasy HighEnd niemieckiego producenta Ehmann, seria Premium PS-X15 Carbon. Dystrybucję w Polsce prowadzi AC / Audio Components.

Listwy w wersji PL/F mają otwór na bolec uziemienia. W zależności od ilości gniazd poszczególne modele mają następujące zalecane ceny detaliczne:
PS415 v.PF (4 gniazda) ... 1.090 złotych
PS615 v.PF (6 gniazd) ... 1.190 złotych
PS815 v.PF (8 gniazd) ... 1.370 złotych

Listwy Premium PS-X15 Carbon mają solidny korpus z anodyzowanego aluminium i są przystosowane do montażu na ścianie. Pełna i masywna obudowa zapewnia skuteczne ekranowanie, zabezpieczając sąsiednie urządzenia przed promieniowaniem elektromagnetycznym. Wszystkie elementy metalowe wykonane są z materiałów niemagnetycznych i poddane zostały procesowi tzw. rozmagnesowania resztkowego.

Przewód sieciowy o długości 1,5m jest wielokrotnie ekranowany. Żyły przewodzące o przekroju 3 x 2,5 mm2 są wykonane z miedzi wysokiej jakości ultraOFCu. Masywny wtyk Mennekes Hybrid G. typu Schuko (IP44) ma korpus z wytrzymałego kompozytu AMAPLAST.

Połączenia wewnętrzne wykonano w technologii SCIW (Solid Core Internal Wiring, żyły przewodzące o dużym przekroju 3x2,5mm2). Konfekcja wewnętrzna jest wykonana na bazie zaciskowych miedzianych tulejek (CU/Sn).

Maksymalne obciążenie mocy wynosi do 3600 W, a prądowe do 16 A.

Listwy tej serii posiadają certyfikaty TUV Rheinland, GS (geprufte Sicherheit) i CE, są zgodne z DIN VDE 0620-2-1:2016-01. Klasa ochrony to IP20, do aplikacji w pomieszczeniach zamkniętych. Listwy mają indywidualny certyfikat kontroli końcowej i laboratoryjne oznaczenie fazy. Listwy są produkowane w Niemczech, a ich ekologiczne opakowanie nie zawiera plastiku.

[zdjęcie listwy zasilającej Ehmann Premium PS-615 Carbon]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2023 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl