Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

FOCAL - sufitowy, kątowy głośnik 300 ICA6 (12.05.2022)

Od czerwca 2022 dostępny ma być należący do serii 300, kątowy głośnik sufitowy Focal 300 ICA6. Cena sugerowana wynosi 1.899 zł sztuka (dystrybucja FNCE).

300 ICA6 to dwudrożny, kątowy głośnik sufitowy. Same przetworniki są zaprojektowane i produkowane we Francji. Sekcja wysokotonowa ma 25-milimetrową, odwróconą kopułkę aluminiowo-magnezową. Użytkownik może wybrać jeden z trzech poziomów głośności sekcji wysokotonowej (-3dB, 0dB, +3dB) oraz regulować kierunek ustawienia tej sekcji w zakresie +/-20°. Sekcja niskotonowa ma membranę Flax (włókna lnu). Przetwornik o rozmiarze 16,5cm jest ustawiony pod kątem 35°. Ustawienie przetwornika pod kątem oznacza, że głośnik 300 ICA6 można zamontować w suficie na kilka sposobów, aby zapewnić dyskretne odtwarzanie dźwięku. Szczególnie warto zwrócić uwagę na wykorzystanie 300 ICA6 w systemach Dolby Atmos/DTS:X do odtwarzania efektów 3D.

Opatentowana technologia Easy Quick Install pozwala na szybką instalację nie wymagającą narzędzi. Dostarczane w komplecie, gotowe do pomalowania maskownice magnetyczne zapewniają dopasowanie do wystroju wnętrza.

Brzmieniowo głośnik ma być spójny z liniami głośników Aria i Kanta. Poza tym podobieństwo konstrukcyjne 300 ICA6 do produktów z serii 1000 ułatwia rozbudowę i rozwój systemu.

Efektywność wynosi 89,5db/2,83V. Impedancja nominalna to 8Ω a impedancja minimalna 4,8Ω. Zalecany jest wzmacniacz o mocy 25W-130W.

Masa głośnika to 3kg, a średnica 299mm. Otwór montażowy powinien mieć średnicę 264mm, a wymagana głębokość mierzona od powierzchni ściany wynosi 146mm.

[zdjęcie głośnika sufitowego 300 ICA6]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2023 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl