Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

SENNHEISER - słuchawki Momentum True Wireless 3 (5.05.2022)

Firma Sennheiser zaprezentowała trzecią generację w pełni bezprzewodowych słuchawek Momentum True Wireless 3. Będą one dostępne w Polsce w drugiej połowie maja 2022 w katalogowej cenie detalicznej 1.129 złotych w trzech kolorach: białym, czarnym i grafitowym. Dystrybucję prowadzi Aplauz Audio.

Podobnie jak wcześniejsze generacje, Momentum True Wireless 3 wykorzystują system akustyczny TrueResponse firmy Sennheiser. Bazuje on na dynamicznych 7-milimetrowych przetwornikach wyprodukowanych w Niemczech. Obsługiwane są kodeki audio AAC, SBC, aptX oraz aptX Adaptive.

Nowa funkcja personalizacji dźwięku ma zapewnić lepsze wrażenia dzięki testowi słuchania ze specjalnym przewodnikiem, który umożliwia ustawienie brzmienia dla idywidualnych właściwości słuchu każdego użytkownika. Ponadto aplikacja Smart Control oferuje możliwość wyboru wstępnie zdefiniowanych ustawień i funkcję korektora, aby dostosować dźwięk do gustu użytkownika.

W słuchawkach zastosowano udoskonaloną, adaptacyjną redukcję szumów, która automatycznie dostosowuje się do otoczenia. System stale monitoruje hałas otoczenia, aby tłumić go w czasie rzeczywistym. Użytkownicy, którzy chcą być świadomi swojego otoczenia, mogą jednym naciśnięciem wyłączyć redukcję szumów lub przełączyć się w tryb transparentnego słyszenia.

Każda słuchawka jest wyposażona w trzy mikrofony aby zapewnić czystą jakość połączeń, czy łatwe prowadzenie wideokonferencji.

Funkcje paneli dotykowych mogą być indywidualnie dostosowane do osobistych preferencji. Za pomocą paneli można sterować dźwiękiem i uzyskać dostęp do asystentów głosowych.

Słuchawki są wyposażone w silikonowe adaptery douszne w różnych rozmiarach. Zostały one tak zaprojektowane, aby pasowały do wszystkich kształtów i rozmiarów uszu. Odporna na zachlapania obudowa z certyfikatem IPX4 pozwala na użytkowanie w w deszczu, czy w trakcie treningu.

Żywotność baterii wynosi siedem godzin i dodatkowo można wydłużyć pracę do 28 godzin korzystając z energii zgromadzonej w etui. Ładowanie etui można wykonać przez port USB lub bezprzewodowo.

[zdjęcie słuchawek Sennheiser Momentum True Wireless 3]
[zdjęcie słuchawek Sennheiser Momentum True Wireless 3 z etui]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2023 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl