Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie wykonywać żadnych innych czynności związanych z ogłoszeniami

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 20 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie możliwe będzie korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

SENNHEISER - bezprzewodowe słuchawki SPORT True Wireless (25.04.2022)

Firma Sennheiser zaprezentowała nowe słuchawki bezprzewodowe SPORT True Wireless. Będą one dostępne w Polsce w maju 2022 w katalogowej cenie detalicznej 599 złotych (dystrybucja Aplauz).

Model ten zaprojektowano pod kątem potrzeb osób użytkujących słuchawki w czasie uprawiania sportu. Funkcja Adaptable Acoustic pozwala użytkownikom wybrać otwarte lub zamknięte adaptery douszne i dostosować ustawienia korektora. Otwarte adaptery douszne w połączeniu z ustawieniami Aware EQ pomagają zredukować hałas przenoszony przez ciało i umożliwiają przenikanie niektórych dźwięków z zewnątrz w celu uzyskania lepszej świadomości otoczenia. W tym trybie biegacze słyszą mniej rozpraszających dźwięków, takich jak bicie własnego serca lub kroki, a więcej otoczenia. Natomiast w hałaśliwych salach gimnastycznych gdzie pożądana może być większa izolacja można skorzystać z zamkniętych adapterów i ustawienia Focus EQ.

Oprócz ustawień Focus i Aware EQ w aplikacji Sennheiser Smart Control można tworzyć w pełni konfigurowalne ustawienia za pomocą funkcji Sound Check.

Słuchawki są kompatybilne z Bluetooth 5.2. Obsługują kodeki audio SBC, AAC i aptX. Zastosowano autorski przetwornik Sennheiser TrueResponse. Zaprojektowany i skonstruowany w Niemczech system akustyczny bazuje na 7-milimetrowym przetworniku dynamicznym.

Obsługa dotykowa SPORT True Wireless pozwala dostosować dźwięk do swoich preferencji i ułatwia dostęp do sterowania audio i asystentów głosowych.

Aby dopasować się do specyfiki zastosowań sportowych i uniknąć wyślizgnięcia słuchawk w trakcie ćwiczeń opracowano rozwiązania do indywidualnej konfiguracji. Słuchawki można dostosować za pomocą adapterów w trzech rozmiarach i czterech różnych pierścieni z zaczepami. Dzięki klasie ochrony IP54 słuchawki SPORT True Wireless są odporne na kurz i zachlapania, wytrzymują pot, bieganie w deszczu, a także treningi na plaży.

Bateria pozwala na pracę do 9 godzin, a na kolejne 18 godzin można pobrać energię zmagazynowaną w etui ładującym.

[zdjęcie słuchawek Sennheiser SPORT True Wireless]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Aby przekazać swoje uwagi do redakcji proszę
Copyright © 1991-2024 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl