Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie wykonywać żadnych innych czynności związanych z ogłoszeniami

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 20 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie możliwe będzie korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

HIFIMAN - zamknięte słuchawki dynamiczne HE-R9 (21.04.2022)

Do oferty marki HiFiMan wchodzą kolejne (po modelu R-10D) zamknięte słuchawki dynamiczne, model HE-R9 to. Słuchawki oferowane są w dwóch wariantach, w przewodowej wersji Wired oraz bezprzewodowej wersji z opcjonalnym modułem Blumini R2R, który zastosowano wcześniej między innymi w słuchawkach HiFiMan Deva Pro.

Do 31 maja 2022 ograniczona ilość słuchawek HE-R9 w wersji przewodowej jest oferowana w specjalnej ofercie przedsprzedażowej w cenie 3.195 złotych, a po tym terminie będzie obowiązywała standardowa cena 3.795zł. Zamówienia złożone w ramach przedsprzedaży mają być realizowane od końca maja 2022. Dystrybucję prowadzi Rafko.

W słuchawkach HE-R9 zastosowano technologię Topology Diaphragm. Bazuje ona na pracy doktorskiej założyciela firmy HiFiMan, dr. Fang Bian. Dla uzyskania pożądanych parametrów akustycznych wykorzystywane są odpowiednio uformowane nanocząsteczkowe struktury na powierzchni membrany. Przetworniki dynamiczne umieszczono wewnątrz wykończonych w kolorze bordo, zamkniętych muszli wykonanych z gładkiego tworzywa sztucznego. Duża przestrzeń wewnątrz muszli służy zwiększeniu możliwości brzmieniowych przetworników.

Do słuchawek można dołączyć kupowany osobno adapter Bluemini R2R, który pozwala na słuchanie muzyki odbieranej przez interfejs Bluetooth 5.0. Obsługiwane są kodeki AAC, aptX, aptX HD i LDAC. Bluemini posiada pojedynczy przycisk, diodę oraz gniazdo USB-C, które służy zarówno do ładowania, jak i do transmisji muzyki za pomocą załączanego kabla USB o długości prawie 2 m. Wbudowana bateria Bluemini R2R pozwala na bezprzewodową pracę do 8 godzin.

Po obu stronach słuchawek znajdują się gniazda 3.5mm, przy czym lewe wykonano w standardzie TRRS, co umożliwia wpięcie jednostronnego kabla symetrycznego 3,5 mm. Do tego gniazda jest podłączany adapter Bluemini R2R. Słuchawek można używać także z dwustronnym, niesymetrycznym kablem 3.5mm.

Nausznice zamocowano na pałąku za pomocą metalowych uchwytów, które pozwalają na dopasowanie w pionie oraz poziomie, a także służą do regulacji długości pałąka. Zewnętrzna część pałąka pokryta jest wysokiej jakości skórą. Wewnątrz znajduje się pianka z pamięcią kształtu, która umożliwia dopasowanie i elastyczność. Sam szkielet pałąka wykonany jest z litej stali.

Dane techniczne HE-R9:

Dane techniczne Bluemini R2R:

[zdjęcie słuchawek HiFiMan HE-R9]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Aby przekazać swoje uwagi do redakcji proszę
Copyright © 1991-2024 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl