Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

SONY - nowe zestawy Micro (26.04.2002)

CMT-M70 (1.199 zł), CMT-M90DVD (2.499 zł), CMT-M100MD (1.999 zł) to trzy nowe zestawy micro firmy Sony. CMT-M100MD ma typowe elemety zestawu audio, odtwarzacz CD, MiniDisc, tuner, magnetofon kasetowy a także oferuje możliwość połączenia z komputerem przy pomocy opcjonalnego zestawu PCLK. PCLK pozwala sterować pracą zestawu poprzez komputer. Można też z jego pomocą kopiować dane muzyczne z CD na twardy dysk oraz na MD. Z kolei CMT-M90DVD oprócz tradycyjnych funkcji wieży hi-fi (magnetofon kasetowy, tuner, CD) zapewnia też odtwarzanie filmów DVD w systemie dwukanałowym, a wyjście optyczne pozwala też podłączyć wielokanałowy wzmacniacz lub amplituner. CMT-M70 to tradycyjny zestaw audio z magnetofonem kasetowym, odtwarzaczem CD i tunerem.
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl