Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

DENON - subwoofer do systemu Denon Home (14.03.2022)

Do oferty firmy Denon dodany został Home Subwoofer, czyli subwoofer do bezprzewodowych systemów Denon. Jest on wykończony w kolorze czarnym i dostępny w cenie 2.499 zł (dystrybucja Horn Distribution).

Denon Home Subwoofer to bezprzewodowy subwoofer, który może pracować z soundbarem Denon Home Sound Bar 550 lub dowolnym głośnikiem bezprzewodowym Denon Home. Parowanie ze współpracującymi zestawami głośnikowymi odbywa się dzięki technologii HEOS Built-in. Ustawienia poziomu wyjściowego, filtra dolnoprzepustowego i fazy można regulować w aplikacji HEOS, aby zoptymalizować subwoofer pod kątem akustyki pomieszczenia.

Zastosowano 8-calowy głośnik niskotonowy w obudowie bass-reflex ze zoptymalizowanym tunelem. Wbudowany wzmacniacz pracuje w klasie D.

Z siecią lokalną można się połączyć bezprzewodowo przez dwuzakresowe Wi-Fi, lub też przewodowo poprzez port Ethernet RJ-45. Denon Home Subwoofer ma też port USB do podłączenia nośników z plikami, które można odtwarzać na pozostałych zestawach głośnikowych w systemie Heos. Na wyposażeniu jest też wejście AUX mini-jack.

Użytkownicy mają dostęp do Spotify, Amazon Music HD, Deezer, TIDAL i innych serwisów online, a także plików muzycznych przechowywanych na smartfonie przez Wi-Fi, AirPlay 2 lub Bluetooth. Dzięki łączności sieciowej i portowi USB rodzina Denon Home umożliwia odtwarzanie plików o wysokiej rozdzielczości, w tym 192 kHz/24-bit oraz DSD 2.8/5.6 MHz.

Wymiary subwoofera (SWG) to 330*373*330mm, a jego masa wynosi 12.5kg.

[zdjęcie subwoofera Denon Home Subwoofer]
[zdjęcie subwoofera Denon Home Subwoofer - tylna ścianka]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2023 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl