Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie wykonywać żadnych innych czynności związanych z ogłoszeniami

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 20 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie możliwe będzie korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

SONOS - bezprzewodowy głośnik Roam SL (8.03.2022)

Począwszy od 15 marca 2022 dostępny ma być nowy głośnik bezprzewodowy Sonos Roam SL. Jego cenę ustalono na 799 zł (dystrybucja Horn Distribution).

Roam SL to nieduży, uniwersalny zestaw głośnikowy. Podobnie jak poprzednik ma trójkątny przekrój i niewielkie rozmiary, jednak nie posiada wbudowanego mikrofonu. W ofercie są dwie wersje kolorystyczne Shadow Black oraz Lunar White. Zaprojektowano go z myślą o użytkowaniu w różnych sytuacjach, zarówno w systemach domowych jak i w plenerze czy w podróży. Roam SL jest odporny na kurz i wodoodporny, co potwierdza certyfikat klasy IP67. Można go stawiać pionowo lub ułożyć w pozycji poziomej, dla której zainstalowano gumowe nóżki.

Jest to zestaw dwudrożny, z głośnikiem wysokotonowym i niskośredniotonowym. Zastosowano dwa wzmacniacze impulsowe klasy H. Na wyposażeniu jest korektor graficzny, który można ustawić w aplikacji Sonos.

Wbudowana bateria pozwala na słuchanie muzyki do 10 godzin lub 10 dni w trybie uśpienia z jednego ładowania. Opcja oszczędzania baterii wyłącza głośnik całkowicie, gdy nie jest używany. Ładowanie odbywa się przez port USB C, lub metodą indukcyjną (ładowarki z certyfikatem Qi). W zestawie jest dołączany kabel USB A-C do ładowania.

Głośnik można skonfigurować z systemem Sonos w domu przez Wi-Fi, poza zasięgiem sieci przełączać się automatycznie na Bluetooth. Możliwe jest stereofonicznie parowanie Roam SL z drugim Roam SL lub Sonos Roam przez Wi-Fi. Można też grupować głośniki w ramach systemu Sonos Wi-Fi.

Aplikacja Sonos pozwala korzystać z serwisów strumieniowych i Sonos Radio. Dostępna jest obsługa AirPlay 2. Do sterowania można też wykorzystać przyciski na obudowie.

Wymiary WSG to 168 * 62 * 60 mm. Masa wynosi 0,43 kg.

[zdjęcie zestwu głośnikowego Sonos Roam SL]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Aby przekazać swoje uwagi do redakcji proszę
Copyright © 1991-2024 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl